meizu16

Meizu już jutro zaprezentuje swojego nowego “flagowca”

Dość niespodziewanie Meizu opublikowało, na portalu społecznościowym Weibo, plakat promocyjny zwiastujący nadejście kolejnego smartfonu producenta już jutro.

Chiński producent postanowił nas solidnie zaskoczyć. Możliwe, że już jutro poznamy pierwszy tegoroczny flagowiec Meizu – Meizu 16s. Skąd takie przypuszczenia? Krótka wiadomość została oznaczona #Meizu 16 Flagship mobile phone, co raczej nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Tegoroczne flagowce producenta będą kontynuować serię zapoczątkowaną w zeszłym roku. Spekuluje się, że Meizu zaprezentuje nam w sumie co najmniej trzy modele: Meizu 16s, Meizu 16s oraz przeznaczony dla graczy Meizu 16T.

Skromna grafika opublikowana przez producenta ujawnia nam tylko początek napisu “World’s 1st…”. Co ciekawe, jednemu z użytkowników Weibo udało się ponoć rozszyfrować zamazany obszar i cały napis oznacza “World’s first holeless phone”. Pozwala nam to przypuszczać, że najnowszy smartfon Meizu pozbawiony zostanie wycięcia notch, jak również “oczka” kamerki do selfie.

Meizu 16s

W tym momencie warto podkreślić, że powyższe informacje, to w dużej mierze przypuszczenia. Na szczęście na ich potwierdzenie (bądź zaprzeczenie) nie będziemy musieli długo czekać.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Wielka dziura w Androidzie!

Opublikowane przez - 28 lipca 2015 0
Wystarczy jeden MMS, aby przejąć kontrolę nad prawie wszystkimi z dzisiejszych smartphonów działających pod kontrolą systemu Android. Ofiara nie musi…