meizu note 9

Meizu Note 9 nadchodzi – Snapdragon 6150 oraz 48 Mpix aparat na pokładzie

CEO Meizu – Jack Wong, potwierdził we wpisie na portalu społecznościowym Weibo, że jego firma pracuje nad smartfonem, który nosić będzie nazwę Note 9. Lider Meizu zdradził również kluczowe elementy specyfikacji urządzenia.

Jack Wong opublikował wiadomość, w której zdradził, że Meizu Note 9 napędzany będzie przez procesor Qualcomm Snapdragon 6150. Co ciekawe, ten konkretny SoC amerykańskiego producenta nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany. Jednak zdaniem szefa Meizu, pozwoli on na zdobycie około 170 000 punktów w benchmarku AnTuTu (dla porównania Xiaomi Mi 8 SE zdobyło 168 tysięcy punktów, Xiaomi 8 Lite – 144 tysiące).

Dowiedzieliśmy się również, że Note 9 nie zawiedzie sympatyków fotografii. Smartfon otrzyma bowiem 48 Mpix aparat główny. Jeśli chodzi o design urządzenia, to na opublikowanych przez Jacka Wonga renderach, widzimy wyraźnie, że producent nie ma zamiaru rezygnować z wycięcia notch. Trzeba jednak przyznać, że jest ono niewielkie.

Kiedy możemy spodziewać się debiutu urządzenia? Tego niestety CEO Meizu nie zdradził, ale jeśli tylko się czegoś dowiemy, to od razu damy Wam znać.

Meizu Note 9 Meizu Note 9

There are 1 comments

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane