Metro Exodus opóźnione!

Kolejna gorąco wyczekiwana produkcja zalicza opóźnienie. THQ Nordic – wydawca gry Metro Exodus, poinformował dzisiaj o przeniesieniu jej daty premiery na pierwszy kwartał 2019.

Najnowsza odsłona serii Metro miała się ukazać pod koniec trzeciego kwartału bieżącego roku. Wydawca nie zdradził dokładnych powodów przesunięcia daty debiutu produkcji. Śmiało można jednak założyć, że THQ Nordic chciało uniknąć bezpośredniej rywalizacji z takimi tytułami jak: Red Dead Redemption 2 czy Call of Duty: Black Ops 4.

Rozkładówka wydawcy na ten rok może wyglądać jeszcze gorzej. Jak przyznali przedstawiciele THQ Nordic gry Darksiders 3 i Biomutant, które początkowo miały zadebiutować w 2018 roku również mogą zaliczyć opóźnienie.

Jak tak dalej pójdzie, to po gorącym pierwszym półroczu, nie będzie w co grać. Days Gone, Metro Exodus oraz Phoenix Point były na mojej liście do kupienia w dniu premiery. Co Wy o tym sądzicie? Czekaliście na nowe Metro?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane