Microsoft z prawami marketingowymi do Cyberpunk 2077, Anthem oraz Battlefield V

Choć to wciąż nieoficjalne informacje, to źródła blisko związane z Microsoftem zdradziły, że amerykański gigant uzyskał wyłączność marketingową do takich tytułów jak Cyberpunk 2077, Anthem czy Battlefield V.

To jednak nie wszystkie tytuły jakie promowane będą wyłącznie przez Microsoft, na liście pojawiły się też niedawno zapowiedziane The Division 2 i Shadow of the Tomb Rider oraz produkcje, o których na razie się tylko plotkuje czyli nowa odsłona Splinter Cell’a oraz Borderlands 3.

Oczywiście należy pamiętać, że taka umowa nie oznacza, że wyżej wymienione gry trafią tylko na konsolę Xbox One. Microsoft będzie miał jednak wyłączność w na ich reklamowanie. Ponadto zwiastuny tych gier będą zawierały odniesienia do konsol Xbox One, a Microsoft najprawdopodobniej pokaże je podczas swoich konferencji na targach E3 czy Gamescom.

Należy się też spodziewać, że wersje przygotowane na konsole Xbox One mogą posiadać ekskluzywne dodatki. Jeśli wszystkie powyższe informacje okażą się prawdą, to oznacza, że Microsoft musiał głęboko sięgnąć do kieszeni aby uatrakcyjnić swoje portfolio gier.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Więcej niż budżetowiec

Opublikowane przez - 10 września 2015 0
Prestigio wzbogaca smartfonową ofertę o urządzenie ze średniej półki, co odzwierciedla specyfikacja bazująca na czterordzeniowym procesorze wspieranym przez 1GB pamięci…

UPC upomniane przez UOKiK

Opublikowane przez - 19 sierpnia 2020 0
UOKiK zobowiązał UPC do zmiany praktyk sprzedażowych stosowanych w związku z zawieraniem umów na odległość (podczas rozmowy telefonicznej lub przez…