Microsoft Surface Pro 8 z 13-calowym wyświetlaczem 120 Hz

Roman PakotaAutor:
Odświeżony Microsoft Surface Pro 7 Plus został wprowadzony na rynek w styczniu tego roku, jako dodatek do serii 7, która pojawiła się rok wcześniej. Nadszedł czas, aby nowe pokolenie przejęło kontrolę. Stanie się to podczas nadchodzącego wydarzenia Microsoftu 22 września, które skupi się na nowych urządzeniach Surface.

Wśród nich Surface Pro 8, który będzie miał 13-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120 Hz i wąskimi ramkami. Tablet będzie napędzany procesorem Intel 11. generacji Core z wymiennymi dyskami SSD (M.2). Do łączności laptop będzie miał dwa porty Thunderbolt.

Tablet będzie działał z systemem Windows 11, choć nowy system operacyjny ma być dopiero 5 października, więc nowy tablet może być w przedsprzedaży przez 2-3 tygodnie. Lub nadejdzie przed wprowadzeniem aktualizacji dla istniejących urządzeń z systemem Windows 10.

Poprzedni model, Surface Book 3, a także Surface Go 2, zostały ogłoszone w maju zeszłego roku, zaraz po oficjalnej premierze tabletów Surface z 2020 roku, więc czeka nas nowy laptop Surface Book. Nowy Surface Pro X z procesorem ARM i systemem Windows.

Jeśli chodzi o nowy model Go, Surface Book Go 3 wyciekł kilka tygodni temu w testach porównawczych. Podstawowy model będzie korzystał z procesora Pentium Gold 6500Y z 4 GB pamięci RAM, droższa opcja wzrośnie do Core i3-10100Y.

Zeszłoroczne wydarzenie przyniosło także kontynuację słuchawek Surface firmy Microsoft z redukcją szumów, więc 22 września może przynieść również nowe akcesoria.

Microsoft Surface Duo 2 przeszedł przez Geekbench ze Snapdragonem 888 i 8 GB pamięci RAM. Widzieliśmy nawet kilka wyciekających zdjęć, wydaje się, że Microsoft nie zrezygnował ze swojego telefonu z systemem Android z dwoma ekranami.

Cena za Microsoft Surface Pro 8 wynosi od 800 USD/680 EUR. Dotyczy to podstawowej konfiguracji.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Misfit Vapor jednak bez GPS-a

Opublikowane przez - 17 sierpnia 2017 0
Pamiętacie jeszcze smartwatch Misfit Vapor, zaprezentowany na tegorocznych targach CES? Jeśli podobnie jak ja byliście nim zainteresowani to ta wiadomość…