Milion transakcji goodie cashback w pierwszej połowie 2020 r.

W pierwszej połowie br. użytkownicy programu goodie cashback, pozwalającego na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych w kilkuset sklepach internetowych, dokonali ponad miliona transakcji. Na ich konta wróciło blisko 3,5 mln złotych cashbacku.

Aby skorzystać z takiej możliwości należy pobrać na swój smartfon aplikację goodie lub odwiedzić stronę www.goodie.pl, zarejestrować się w goodie, następnie wybrać usługę lub produkt oznaczone znaczkiem cashback, przejść do witryny sklepu danej marki przy pomocy linku na goodie i sfinalizować transakcję.

W ciągu jednego dnia roboczego od zakupu, na koncie w goodie pojawi się kwota naliczonego cashbacku (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent kwoty dokonanych zakupów), ze statusem „Oczekujący”. Status zmieni się na „Zatwierdzony” po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji.

Po zebraniu min. 21 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Cashback łączy się z innymi zniżkami dostępnymi na platformie zakupowej goodie, oferowanymi przez sklepy internetowe objęte programem oraz ze specjalnymi zniżkami przygotowanymi specjalnie dla użytkowników goodie.

W nowo udostępnionej wersji goodie aplikacja i strona www.goodie.pl zyskały nowy wygląd, a goodie stało się jeszcze wygodniejszym towarzyszem zakupów. W nowym goodie łatwiej można sprawdzić stan swojego konta cashback, przejrzeć gazetki promocyjne i oferty dla stałych klientów galerii handlowych. Aplikacja oferuje też system polubień, filtrów i sortowania, tak by oferty zniżkowe ulubionych marek zawsze pojawiały się w telefonie użytkownika jako pierwsze.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Przedsprzedaż Meizu Note 9

Opublikowane przez - 26 sierpnia 2019 0
Z początkiem marca Meizu ogłosiło wprowadzenie na rynek modelu Note 9. W Polsce rusza właśnie przedsprzedaż Meizu Note 9, w…