Mio ponownie wspiera strażaków OSP

Ruszyła 2 edycja akcji wspierającej strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej organizowanej przez markę Mio. W ramach akcji co miesiąc jedna jednostka otrzyma wideorejestator Mio MiVue C512.

Od 1 lutego ruszała akcja „Mio wspiera OSP”, której celem jest wsparcie strażaków w ich codziennych, trudnych zadaniach poprzez wyposażenie jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w wideorejestratory.

Dzięki nagraniom z wideorejestratora Mio strażacy będą mogli przeanalizować poszczególne etapy każdej akcji oraz mieć twarde dowody w przypadku spornych interwencji. Konkurs potrwa 6 miesięcy, podczas których marka przekaże 10 wideorejestratorów jako doposażenie wozów strażackich. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie/film/kolaż strażaków pracujących w jednostce na tle związanym tematycznie z Ochotniczą Strażą Pożarną (np. samochód, budynek OSP), na e-mail miodlaosp@4publicity.pl. Komisja co miesiąc wyłoni jedno zdjęcie lub film. Zwycięska jednostka otrzyma od Mio wideorejestrator Mio MiVue C512.

Poprzednia edycja pokazała jak bardzo brakuje tego typu sprzętu w wyposażeniu pojazdów OSP. Liczne maile, w których strażacy-ochotnicy pytali o termin startu drugiej edycji utwierdziły nas w przekonaniu, że taka akcja jest niezwykle potrzebna. Ponieważ jesteśmy wdzięczni za pracę, postanowiliśmy wystartować z drugą edycją ,,Mio wspiera OSP”. Chcemy w ten sposób wesprzeć jednostki ochotniczych strażaków i pokazać jak wiele robią dla swoich lokalnych społeczności. Formuła konkursu pozwoli dać jednakową możliwość wygrania kamery samochodowej Mio MiVue C512. Mamy nadzieję, że uda nam się w ten sposób podziękować strażakom za ich trud oraz wspomóc ich pracę! – wypowiedział się Łukasz Tetkowski, Marketing Manager CEE MiTAC Europe.

Wyniki będą publikowane na oficjalnym fanpagu Mio oraz w grupie zamkniętej na facebooku „Mio wspiera strażaków OSP” www.facebook.com/groups/744869652582881. Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy: miodlaosp@4publicity.pl do 28 dnia każdego miesiąca.

O nagrodzie w konkursie:

Wideorejestrator Mio MiVue C512 powstał dla tych, którzy szukają wysokiej jakości nagrań przy ograniczonym budżecie. Mimo niewysokiej ceny gwarantuje wyrazisty obraz w każdych warunkach pogodowych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanego sensora optycznego 2M wraz z zestawem wysokiej jakości szklanych soczewek. Wyposażenie Mio MiVue w przysłonę F2,0. zapewnia, że nawet w pochmurne dni, podczas jesiennej szarówki, czy podczas wyjeżdżania z ciemnego tunelu, na soczewkę będzie padała odpowiednia wiązka światła. Dzięki temu każdy szczegół uwieczniony na nagraniu będzie wyraźny. Szeroki kąt widzenia wynoszący 130 stopni, rejestracja obrazu w rozdzielczości Full HD 1080P z zapisem z prędkością 30 klatek na sekundę sprawią, że nagrany obraz zachowa płynność odtwarzania z uwzględnieniem wszystkich szczegółów. Cena Mio MiVue C512 nie przekracza 250 złotych.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane