Mobilny rekordzista

151 0

Prestigio_Muze_A3

Prestigio wprowadza do swojej oferty 4.5-calowego smartfona z trybem Dual SIM, czterordzeniowym procesorem oraz baterią o pojemności 3000mAh.

– Badania konsumenckie wskazują, że czas pracy na baterii jest jednym z ważniejszych elementów decydujących o zakupie urządzenia mobilnego. Wyświetlacz, aplikacje, multimedia potrafią szybko rozładować smartfona. Prestigio Muze A3 korzysta z ogniwa o pojemności aż 3000mAh, co przekłada się na długi czas pracy z dala od źródła zasilania, na przykład 34.5 godziny prowadzenia rozmów i ponad 71 godzin odtwarzania dźwięku – mówi Sylwia Koza, Western Europe Marketing & PR Manager Prestigio.

Muze_A3

Smartfon spełni oczekiwania użytkowników, dla których liczy się wydajność w podstawowych zastosowaniach, takich jak dostęp do internetu, filmów i gier na 4.5-calowym wyświetlaczu IPS oraz praca aplikacji pod kontrolą systemu Android w wersji 4.4. Sercem urządzenia jest procesor quad core, który sprawnie zrealizuje wszelkie postawione smartfonowi zadania. Tryb Dual SIM stwarza możliwość integracji dwóch niezależnych list kontaktów, ustawień oraz dzwonków i powiadomień w obrębie jednego smartfona, tak aby oddzielić życie prywatne od zawodowego. Wbudowana przestrzeń na dane to 4GB, jednak producent zastosował slot rozszerzeń kart microSD, aby użytkownik mógł rozbudować zasoby pamięci o kolejne 32GB.

_Muze_A3

Frontowa kamerka smartfona oferuje rozdzielczość VGA, wystarczającą do wideo rozmów. Aparat główny dysponuje matrycą 8MPx wspartą sensorem BSI oraz autofokusem. Nie zabrakło także komunikacji Bluetooth 4.0 oraz odbiornika GPS.

Prestigio Muze A3 dostępny jest w cenie 369 zł.

źródło: Prestigio

Related Post

Kamerki GoPro Hero 4 w Play

Posted by - 2 października 2015 0
Play wprowadził do oferty kamerki GoPro Hero 4. Urządzenia, które znajdują się w naszej ofercie na życzenie, a oferta kierowana jest…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *