monster hunter world

Monster Hunter World hitem również na PC

Wczoraj odbyła się, długo oczekiwana, premiera Monster Hunter World na PC. Okazuje się, że również na popularnych “blaszakch” produkcja Capcomu okazała się hitem.

Przed premierą wersji PC-towej, Capcom chwalił się, że Monster Hunter World osiągnął sprzedaż na poziomie 8 milionów. Wynik ten na pewno zostanie podkręcony bowiem Monster Hunter World już jest największą japońską grą na Steamie! Wczoraj w szczytowym momencie, grę “odpaliło” prawie 241 tysięcy graczy, poprzedni rekord wśród japońskich tytułów należał do Dark Souls 3 – niecałe 130 tysięcy graczy w kwietniu 2016 roku.

monster hunter world steam

Jak widać na powyższej grafice, Monster Hunter World ustąpił tylko sieciowym gigantom jak: PUBG, Dota 2 czy Counter-Strike. Według Steam Charts, produkcja Capcomu jest największą premierą na Steamie w 2018 roku, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę użytkowników korzystających z gry w tym samym czasie. Gracie w Monster Hunter World na PC?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane