Mop elektryczny Kärcher FC zdobywa prestiżową nagrodę

Mop elektryczny FC 7 firmy Kärcher został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu iF Design Award. Tym samym światowy lider rynku technologii czyszczących po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów nagrody przyznawanej przez uznany na całym świecie znak designu. Ta międzynarodowa nagroda jest przyznawana co roku przez najstarszą na świecie niezależną instytucję zajmującą się wzornictwem, iF International Forum Design GmbH w Hanowerze.

Urządzenie do czyszczenia podłóg Kärcher przekonało 98-osobowe niezależne międzynarodowe jury ekspertów i otrzymało nagrodę w kategorii Produkt za doskonałe wzornictwo. Członkowie jury wybrali zwycięzców spośród prawie 10 000 zgłoszeń z 52 krajów.

Mop elektryczny FC 7 został wprowadzony na rynek we wrześniu 2020 roku. Wiodący model mopów elektrycznych Kärcher wyposażony jest w cztery przeciwbieżne pady czyszczące, które są stale zwilżane świeżą wodą i środkiem czyszczącym. Rolki niezawodnie zbierają wszystkie rodzaje domowych zanieczyszczeń i wycierają podłogę zarówno podczas ruchu do przodu, jak i do tyłu. Wcześniejsze odkurzanie nie jest konieczne. Dzięki systemowi 2 zbiorników, brudna woda jest przechowywana w osobnym pojemniku i nie rozprzestrzenia się po podłodze.

Dzięki przeciwbieżnym padom urządzenie bardzo łatwo się obsługuje, nie wymaga to żadnego wysiłku. Ponieważ zużywa bardzo mało wody, nadaje się również do wrażliwych powierzchni, takich jak olejowany parkiet.

Nasz FC 7 zdobył już kilka nagród i jesteśmy zachwyceni, że teraz udało mu się zrobić wrażenie na jury konkursu iF Design Award – mówi Diana Wolf, Manager Product Management & Marketing Consumer Floor Cleaning w Kärcher.

Nagroda iF Design Award jest od 1954 roku rozpoznawalnym na całym świecie znakiem towarowym dla doskonałego wzornictwa. Marka iF jest uznawana na całym świecie za symbol wybitnych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Nagroda iF Design Award jest jedną z najważniejszych nagród w tej dziedzinie na świecie. Nagradza ona osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa we wszystkich dyscyplinach: Product, packaging, communication and service design, architecture and interior design, a także Professional Concept, User Experience (UX) i User Interface (UI). Wszystkie nagrodzone zgłoszenia są prezentowane w przewodniku iF World Design Guide oraz publikowane w aplikacji iF design app.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Meizu X zapowiedziany

Opublikowane przez - 30 listopada 2016 0
Obok Meizu Pro 6 Plus, chiński producent zaprezentował dzisiaj drugie urządzenie – smartfon Meizu X. Meizu X może się pochwalić…

Oferta pracy w 48 godzin

Opublikowane przez - 27 czerwca 2019 0
Kiwi Jobs to aplikacja do szukania pracy skoncentrowana na ofertach skierowanych do „niebieskich kołnierzyków”. Chodzi o  pracowników branż usługowych i…