Moto G60S w przygotowaniu, znamy cenę i niektóre specyfikacje

W kwietniu Motorola wypuściła an rynek Moto G60. Wygląda na to, że firma jest już zajęta pracą nad nieco ulepszoną wersją tego telefonu.

Według nowego przecieku, Moto G60S ma wejść na rynek w najbliższej przyszłości, w cenie około 300-320 euro. To więcej niż wyceniono G60, co jest kolejnym znakiem, że model S przyniesie pewne ulepszenia w porównaniu z poprzednim modelem.

Kolejnym potwierdzeniem jest fakt, że źródło tego przecieku wspomina, że G60S będzie dostarczany z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. To 2 GB dodatkowej pamięci RAM w porównaniu do G60. Mówi się również, że G60S będzie dostępny tylko w kolorze niebieskim. Nosi nazwę kodową Lizbona.

Można założyć, że G60 będzie modelem, na którym mocno bazuje G60S. Miejmy nadzieję, że wkrótce więcej przecieków da nam pełniejszy obraz.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Obowiązkowe ładowarki w Anglii

Opublikowane przez - 18 lipca 2019 0
Anglia będzie pierwszym krajem na świecie, który wprowadzi obowiązkowe punkty ładowania samochodów elektrycznych dla nowo budowanych domów Według Tesla Klub…

Specyfikacje Samsunga Galaxy Fold

Opublikowane przez - 16 kwietnia 2019 0
Samsung Galaxy Fold to niewątpliwie jedno z najbardziej skomplikowanych urządzeń koreańskiego producenta, z jakim mogliśmy się do tej pory zetknąć.…