Moto RAZR – poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat składanego smartfonu Motoroli

Smartfony z elastycznym ekranem nie są już mrzonką, swoje pierwsze modele niedawno zaprezentowali Samsung oraz Huawei. Wielce prawdopodobne, że jeszcze w tym roku dołączy do nich Motorola ze swoim nietuzinkowym modelem – Moto RAZR.

Moto RAZR będzie znacząco różnił się od swoich konkurentów. Na materiałach koncepcyjnych oraz pierwszych renderach widać wyraźnie, że twórcy inspirowali się klasycznymi modelami Motoroli z tzw. klapką. Co więcej, według opublikowanych dzisiaj informacji przez dziennikarzy serwisu XDA Developers, specyfikacja Moto RAZR przypominać będzie bardziej topowego “średniaka” niż typowego flagowca.

motorola moto razr

Moto RAZR 2019 ma otrzymać 6,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2142 x 876 pikseli. Po jego złożeniu otrzymamy mniejszy ekran służący nam do podglądu powiadomień i informacji bez potrzeby rozkładania urządzenia, jego rozdzielczość ma wynosić 800 x 600 pikseli.

Składany smartfon Motoroli będzie mógł liczyć również na procesor Snapdragon 710, 4GB lub 6GB RAM-u oraz 64GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Moto RAZR zasilany będzie przez akumulator o pojemności 2730 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania (27W).

Spekuluje się, ze Moto RAZR wyceniony zostanie na około 1500 dolarów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Setka stacji LTE 800 w T-Mobile

Opublikowane przez - 24 marca 2016 0
T-Mobile poinformował, że w tej chwili posiada już ponad 100 stacji bazowych pracujących w oparciu o LTE 800 MHz zlokalizowanych w różnych…