Moto RAZR – poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat składanego smartfonu Motoroli

Smartfony z elastycznym ekranem nie są już mrzonką, swoje pierwsze modele niedawno zaprezentowali Samsung oraz Huawei. Wielce prawdopodobne, że jeszcze w tym roku dołączy do nich Motorola ze swoim nietuzinkowym modelem – Moto RAZR.

Moto RAZR będzie znacząco różnił się od swoich konkurentów. Na materiałach koncepcyjnych oraz pierwszych renderach widać wyraźnie, że twórcy inspirowali się klasycznymi modelami Motoroli z tzw. klapką. Co więcej, według opublikowanych dzisiaj informacji przez dziennikarzy serwisu XDA Developers, specyfikacja Moto RAZR przypominać będzie bardziej topowego “średniaka” niż typowego flagowca.

motorola moto razr

Moto RAZR 2019 ma otrzymać 6,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2142 x 876 pikseli. Po jego złożeniu otrzymamy mniejszy ekran służący nam do podglądu powiadomień i informacji bez potrzeby rozkładania urządzenia, jego rozdzielczość ma wynosić 800 x 600 pikseli.

Składany smartfon Motoroli będzie mógł liczyć również na procesor Snapdragon 710, 4GB lub 6GB RAM-u oraz 64GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Moto RAZR zasilany będzie przez akumulator o pojemności 2730 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania (27W).

Spekuluje się, ze Moto RAZR wyceniony zostanie na około 1500 dolarów.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Samochód gotowy na wakacje

Opublikowane przez - 29 czerwca 2022 0
Koniec czerwca to długo wyczekiwany przez wszystkich czas – wakacje! Większość z nas wyruszy na letnie wypady swoimi samochodami. Bez…