Motorola Razr 5G również zmierza do T-Mobile

Motorola jest obecnie zajęta pracą nad kolejnym składanym smartfonem. Nowy Razr 5G będzie miał łączność 5G, jak sama nazwa wskazuje, możliwe dzięki temu, że będzie miał chipset Snapdragon 765. Można się również spodziewać wielu innych ulepszeń, a oto jedna z nich: w przeciwieństwie do zeszłorocznego Razr, Razr 5G nie będzie dostępny wyłącznie w Verizon.

W sierpniu krążyła plotka, że ​​oprócz Big Red ma jechać do AT&T, a dziś słynny wyciek Evan Blass ogłosił, że T-Mobile będzie również sprzedawał urządzenie. Ujawnił również oficjalne rendery wersji Razr 5G dla T-Mobile w kolorze złotym.

Jak widać, jest to dwukolorowe wykończenie, ze złotymi i czarnymi elementami, w podobny sposób do kolorystyki Blush Gold Razr 2019.

Po raz kolejny widzimy, że czujnik odcisków palców nie znajduje się już na brodzie, co oznacza, że ​​prawdopodobnie znajduje gdzieś z boku.

Poprzednie plotki mówiły również o tym, że główny aparat zostanie ulepszony do czujnika 48 MP, podczas gdy kamera do selfie będzie jednostką 20 MP. Możemy się również spodziewać 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci w środku oraz baterię 2845 mAh z obsługą ładowania 18 W. Razr 5G zostanie zaprezentowany 9 września.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane