Motorola wprowadza wersje Business Edition do telefonów Edge 20 i Edge 20 Lite

Roman PakotaAutor:
Motorola dodaje Edge 20 i Edge 20 Lite do listy telefonów Business Edition (Edge 20 Pro był już na tej liście). Są one oparte na tym samym sprzęcie, ale z ulepszonymi funkcjami bezpieczeństwa.

Część z nich jest już dostępna w regularnych edycjach serii Edge 20. W tym technologia Lenovo ThinkShield, czyli zestaw funkcji zabezpieczeń sprzętowych i programowych zaprojektowanych w celu ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem oraz atakami sieciowymi. Niedawno firma nawiązała współpracę z Zimperium, aby dalej ulepszać ThinkShield, wykorzystując uczenie maszynowe do monitorowania urządzenia i analizowania wszelkich zagrożeń.

Telefony Business Edition otrzymają dwie główne aktualizacje systemu operacyjnego i trzyletnie aktualizacje zabezpieczeń, takie same jak zwykłe telefony. Są to jednak również zalecane przez system Android Enterprise. Wszystkie polecane telefony spełniają rygorystyczne wymagania Google dotyczące udziału w programie, a poprawki zabezpieczeń są dostarczane w ciągu 90 dni.

Inne zalety to tryb zawsze online z „Zero-touch” – możliwość zdalnego logowania i sterowania telefonem. Gdy jesteś przy komputerze, Ready For zapewnia dostęp do aplikacji telefonu na komputerze i pozwala łatwo żonglować plikami między telefonem a komputerem.

Seria Motorola Edge 20 Business Edition znajduje się w witrynie internetowej Motorola Enterprise. Pamiętaj, że nie są one przeznaczone do sprzedaży indywidualnej, ale mają być sprzedawane masowo jako telefony firmowe.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Mobilne oko kamery

Opublikowane przez - 10 kwietnia 2015 0
Manta wprowadza do sprzedaży nową kamerę IP. Kamera IP Manta SVR201HD to  urządzenie do zdalnego monitoringu np. mieszkania, biura czy magazynu.…