Motorole otrzymają Android 7.0 Nougat jeszcze w tym roku

144 0

Coraz więcej producentów decyduje się przedstawiać swoje plany dotyczące aktualizacji swoich urządzeń, jakiś czas temu wyciekł plan Sony, dzisiaj dowiedzieliśmy się, że również OnePlus pracuje nad przesiadką na nowy system. W tyle nie chce pozostać Motorola (Lenovo) i jeszcze w tym roku szereg urządzeń ma otrzymać aktualizację do systemu Android 7.0 Nougat.

Moto Z product photography

Jeden z przedstawicieli producenta zdradził, że jeszcze w czwartym kwartale bieżącego roku posiadacze smartfonów: Moto Z, Moto Z Force, Moto Z Play, Moto G4 oraz Moto G4 Plus mogą liczyć na aktualizację do systemu Android Nougat. Jeśli chodzi o urządzenia, których nie ma na liście to możliwe, że otrzymają aktualizację w późniejszym terminie. Producent chce być pewien, że przesiadka na nowy system w żadnym z ich smartfonów nie spowoduje spadku wydajności bądź innych problemów, tylko wtedy, gdy urządzenie działać będzie perfekcyjnie możliwa jest aktualizacja.

Pozostaje mieć nadzieję, że inżynierowie Motoroli poradzą sobie z optymalizacją i jak najwięcej urządzeń producent otrzyma możliwość aktualizacji.

Źródło: gsmarena.com

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *