MultiPad Consul 7008 4G – partner w biznesie

158 0

 MultiPad_Consul

Prestigio prezentuje MultiPada Consul 7008, który zapewnia szybką łączność LTE, będącą kwintesencją mobilności współczesnych urządzeń przenośnych.

– Nowy MultiPad otrzymał handlową nazwę Consul nie bez przyczyny. Jest to nawiązanie do nobliwości funkcji Konsula, którego rola w starożytnym Rzymie była nie do przecenienia. Podobnie z naszym tabletem – jest niezawodny, w pełni mobilny, elegancko wykonany i posiada w zestawie stylowy dodatek w postaci skórzanego etui – twierdzi Sylwia Koza, Western Europe Marketing & PR Manager Prestigio.

MultiPad Consul posiada ośmiocalowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1280×800 pikseli wykonano w technologii IPS, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość wchodzenia w interakcje z ekranem pod różnymi kątami patrzenia. Sercem tabletu Prestigio jest czterordzeniowy procesor uznanej firmy Qualcomm. Ten sam dostawca zadbał także o wydajny układ graficzny Adreno 306 współpracujący z procesorem. Urządzenie wyposażono w pełen zakres modułów komunikacyjnych, jak Bluetooth, GPS, ale przede wszystkim szybką łączność LTE (download 150Mb/s), która jest standardem w konstrukcjach segmentu Premium, do którego aspiruje marka Prestigio.

Prestigio_Consul

Warto także zwrócić uwagę na design. Czarna obudowa i dobrej klasy komponenty sprawiają, że MultiPad Consul jawi się jako narzędzie biznesowe, pasujące do uniformu menadżera. Także wyposażenie tabletu implikuje zastosowania biznesowe. Mimo, iż działa on pod kontrolą systemu Android (wersja 4.4), to jednak preinstalowany pakiet biurowy Office Suite Pro usprawni pracę w trybie mobilnym. 

Urządzenie zasila bateria o pojemności 3700mAh. Z przodu zainstalowano kamerkę VGA, a na tyle obudowy aparat z matrycą 2MPx. 8GB przestrzeni na dane można rozbudować o kolejne 32GB. W cenie dostajemy ponadto skórzany pokrowiec nadający Consulowi prestiżu, a przede wszystkim chroniący go przed zarysowaniami w trakcie transportu.

Cena: 799 zł

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *