Muzyka na lato od TIDAL i Orange

Roman PakotaAutor:
Orange Polska oraz TIDAL przygotowali dla fanów muzyki specjalną, letnią promocję. Dzięki niej możesz słuchać swojej ulubionej muzyki w ramach aplikacji już od 0,99 zł za 90 dni, bez obawy o uciekające GB w ramach usługi Music Pass od Orange. Akcji towarzyszy konkurs. Jego głównymi nagrodami są bilety na Kraków Live Festival 2019.

TIDAL to platforma zawierająca ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy materiałów wideo, oryginalne playlisty, bilety na koncerty i wiele więcej. Każdy nowy użytkownik za nieograniczony dostęp do aplikacji przez 90 dni zapłaci jedynie 0,99 zł dla konta Premium oraz 1,99 zł dla wersji HiFi. Więcej informacji o promocji tutaj.

Dodatkowo Orange zaprasza do konkursu, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na Kraków Live Festival 2019. Aby wygrać festiwalowy karnet, trzeba założyć konto w TIDAL, stworzyć swoją playlistę (minimum 10 utworów) i link do niej wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe umieścić w formularzu dostępnym na stronie: try.tidal.com/orangemusicpass

Orange przygotował dla fanów muzyki jeszcze jedną promocję. Osoby, które do 17 sierpnia aktywują w swoich telefonach Orange Flex lub kupią nowe Plany Mobilne, będą mogły skorzystać z Music Pass za darmo. To muzyka bez limitu danych przez 100 dni, a w przypadku Planów Mobilnych przez 3 miesiące, obejmująca najpopularniejsze platformy muzyczne.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Kolejne WZA ABC Daty

Opublikowane przez - 25 lutego 2019 0
Na 18 marca zwołane zostało kolejne w ostatnim czasie Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ABC Daty. Jego najważniejszym i w zasadzie…