MyKronoz ZeRound2

MyKronoz ZeRound 2. Smartwatch wyglądający jak klasyczny zegarek

MyKronoz ZeRound2Firma MyKronoz coraz śmielej poczyna sobie na polskim rynku technologicznym. W naszym kraju debiutuje nowy smartwatch, który swoim wyglądem przypomina raczej klasyczny zegarek niż inteligentne urządzenie. MyKronoz ZeRound 2 wyceniono  na 420 zł. Czy się opłaca?

Produkt MyKronoz łączy funkcjonalność smartwatcha z designem klasycznego zegarka. Po sparowaniu z telefonem, ZeRound 2 pozwala na odbieranie połączeń i prowadzenie rozmowy dzięki wbudowanym w urządzenie głośnikowi i mikrofonowi. Co więcej, smartwatch poinformuje użytkownika o przychodzących wiadomościach SMS i e-mail czy powiadomieniach z portali social media.

Część funkcji w ZeRound 2 została przeznaczona dla osób aktywnych. Smartwatch pokazuje m.in. liczbę postawionych kroków, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Użytkownik nie musi martwić się przy tym o wytrzymałość zegarka – ZeRound 2 może pochwalić się chociażby wodoodpornością na poziomie IP67. W praktyce oznacza to, iż produkt MyKronoz jest odporny na deszcz, śnieg czy nawet chwilowe zanurzenie w wodzie (do głębokości 1m).

MyKronoz ZeRound2

ZeRound 2 pozwala na zarządzanie smartfonem przy pomocy komend głosowych. Zastosowanie tego ułatwienia możliwe jest dzięki inteligentnym asystentom osobistym, takim jak Google Now i Siri. Producent przygotował trzy wersje kolorystyczne ZeRound 2.

Smartwatch ZeRound 2 kosztuje około 420 zł. Produkt dostępny jest m.in. w sklepach Media Expert, Avans i Electro.

Czy w ogóle korzystacie z smartwatchy?

MyKronoz ZeRound2 MyKronoz ZeRound2 MyKronoz ZeRound2 MyKronoz ZeRound2 MyKronoz ZeRound2 MyKronoz ZeRound2 MyKronoz ZeRound2 MyKronoz ZeRound2 MyKronoz ZeRound2 MyKronoz ZeRound2

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Michał Rogowicz

Michał Rogowicz

Inżynier Informatyki, bloger. Od lat pasjonuje się elektroniką i technologią. Czynny strażak OSP Słupca.

Powiązane