myPhone wprowadza ofertę Premium

120 0

myPhone_INFINITY

 

myPhone wprowadza na rynek ofertę Premium. Pierwsze do oferty trafią modele INFINITY 3G i INFINITY LTE. Przedpremierowo będzie można je kupić bezpośrednio w sklepie internetowym producenta, a oficjalna premiera obu smartfonów odbędzie się już 12 marca 2015 roku.

 

myPhone INFINITY 3G i myPhone INFINITY LTE mają identyczną obudowę. Zarówno wyświetlacz, jak i tylna część obudowy zostały pokryte odpornym na zarysowania szkłem Gorilla Glass 3. Oba nowe modele zostały wyposażone w najwyższej jakości wyświetlacze IPS OGS wykonane w technologii LTPS o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości HD. Charakteryzują się one doskonałym odwzorowaniem kolorów. Ochronna powłoka oleofobowa ograniczna nadmierne zabrudzenie ekranu.

 myPhone_INFINITY_2

Oba smartfony zostały skonstruowane w oparciu o chipsety koncernu MediaTek różniące się  się typem, możliwościami oraz obsługiwanym protokołem transferu danych. Posiadają 1GB pamięci operacyjnej oraz 16GB pamięci wewnętrznej, wyposażone zostały w tylne kamery SONY BSI oraz przednie szerokokątne kamery OmniVision. Szczegółowe dane techniczne zawarte są w załączonej specyfikacji technicznej.

 myPhone_INFINITY_product_detail_1

Nowe smartfony INFINITY charakteryzuje też dźwięk w jakości ultra HD o obniżonym poziomie szumów, rozbudowana obsługa inteligentnych gestów oraz obsługa etui SmartCover.

 myPhone_INFINITY_product_detail_2

Wraz z wybranym smartfonem z serii INFINITY otrzymujemy SmartCover – dedykowane, składane etui z funkcją blokowania i wybudzania ekranu, możliwością odbierania lub odrzucania połączeń i widocznym zegarem, SmartBox – niepowtarzalny głośniczek Bluetooth z przyciskiem odbierania połączeń i uruchamiania spustu migawki, a także 30% rabatu na akcesoria w sklepie internetowym myPhone.

 myPhone_INFINITY_product_detail_3

myPhone INFINITY 3G dostępny jest w przedsprzedaży w kolorach czarnym lub białym.
Zestaw z tym modelem kosztuje 849 złotych.

myPhone INFINITY LTE dostępny jest w przedsprzedaży w kolorze białym. 

Cena za zestaw z tym modelem – 899 złotych.
Przedsprzedaż trwa do 10 marca, po tym terminie realizowane będą wysyłki zamówionych zestawów.

Infinity3G_specyfikacja

InfinityLTE_specyfikacja

źródło: myPhone

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *