MyScreenPROTECTOR na targach IFA w Berlinie

MobilityNewsAutor:
Tradycyjnie już na IFA nie mogło zabraknąć rodzimej firmy LAMEL oraz jej marki MyScreenPROTECTOR, pod którą oferowane są produkty chroniące ekrany, powierzchnie urządzeń mobilnych i nie tylko.

W tym roku na stoisku MyScreenPROTECTOR znajdą się nie tylko szkła i folie ochronne, ale przede wszystkim zostanie zaprezentowany system CUT&USE. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie ochrony ekranów i powierzchni urządzeń. System tnący wraz z oprogramowaniem umożliwia wycięcie na miejscu „od ręki” folii na niemal dowolne urządzenie dostępne na rynku – nie tylko na telefon, ale również na tablet czy smartwatch.

W ofercie dostępne są również materiały na zaokrąglone ekrany – na tył i boki urządzenia, przezroczyste, matowe i inne dla ponad 4400 urządzeń, a baza modeli stale się powiększa. Każdy odwiedzający stoisko będzie mógł samodzielnie przetestować to rozwiązanie.

MyScreenPROTECTOR zaprasza na na stoiska 101 w hali 14.1 oraz 104 w hali 6.2.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

LG V20 już oficjalnie!

Opublikowane przez - 7 września 2016 0
Po tygodniach przecieków i plotek wreszcie poznaliśmy dokładną specyfikację LGV20. Mamy podwójny aparat i podwójny ekran! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami,…

Głośnik do zadań ekstremalnych

Opublikowane przez - 27 kwietnia 2015 0
Manta wprowadza do sprzedaży nowy głośnik bezprzewodowy z wbudowanym subwooferem. Nowy głośnik Manta Pipe SPK204FM został stworzony z myślą o…