MyScreenPROTECTOR – nowy model współpracy z partnerami handlowymi

Roman PakotaAutor:
MyScreenPROTECTOR oferuje swoim partnerom w ramach współpracy biznesowej urządzenie tnące z panelem sterującym i materiałami aplikacyjnymi. Dzięki temu zestawowi można wycinać ochronę na telefon z materiału w rozmiarze uniwersalnym dla dowolnego modelu dostępnego w bazie obrysów. Klient może wybierać z różnych opcji ochronnych: folii na ekran i na całą obudowę. Wszystkie dostępne są w raz z usługą montażu na urządzeniu.

Model współpracy MyScreen® CUT&USE pomaga ograniczyć ryzyko handlowe: zminimalizować stany magazynowe i ograniczyć przestrzeń ekspozycyjną partnera.  Dodatkowo ochrona telefonu jest dostępna na każdy możliwy model (nawet premierowy, ale też na starsze i mniej popularne modele), klient nie musi czekać specjalnie na dostawę, a aplikacja odbywa się od razu na miejscu. Dzięki temu partner ma możliwość generowania dodatkowego zysku, a klient nie odchodzi nigdy z pustymi rękami.

 „Tworząc system MyScreen® CUT&USE zależy nam przede wszystkim na dostarczeniu rozwiązania uniwersalnego i elastycznego, które nie będzie obciążać partnera nadmiernym ryzykiem w razie braku popytu na ochronę do modeli, które stają się mniej popularne. Jednocześnie wraz z dostępem do bazy obrysów ma możliwość oferowania folii do każdego urządzenia, a dodatkowo generuje zysk z tytułu montażu. Obecnie wdrażamy system z naszym długoletnim partnerem, firmą Tele Magic, która jako pierwsza w Polsce oferuje klientom nasz nowy model produktowo – usługowy.” – mówi Agnieszka Kwiatkowska, Przedstawiciel Handlowy firmy LAMEL Technology.

Usługa jest już dostępna w niektórych punktach Tele Magic, których lista znajduje się poniżej:

  • Zamość – Tele Magic, Galeria Lwowska, ul. Lwowska 56,
  • Piastów – Tele Magic, Pasaż Tesco ,  Al. Tysiąclecia 7,
  • Warszawa – Tele Magic, Centrum Handlowe Reduta, Al. Jerozolimskie 148,
  • Warszawa – Tele Magic, Galeria Mokotów, Poziom -1, ul. Wołoska 12.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane