Najlżejsza mysz z serii Pro

Roman PakotaAutor:
Zaprojektowana z myślą o profesjonalnych graczach, Logitech G PRO X Superlight o wadze nie przekraczającej 63 gramów została wyposażona w zaawansowaną technologię bezprzewodową następnej generacji oraz ultra precyzyjny czujnik HERO 25K.

Firma Logitech G, marka Logitech zaprezentowała swoją najlżejszą, bezprzewodową mysz stworzoną z myślą o współzawodnictwie esportowym: Logitech G PRO X SUPERLIGHT. W połączeniu z technologią bezprzewodową LIGHTSPEED, czujnikiem HERO 25K i wyrafinowaną konstrukcją, PRO X SUPERLIGHT szybko stanie się nowym standardem dla światowej elity profesjonalistów w dziedzinie esportu.

PRO X SUPERLIGHT zasili szeregi serii PRO, która już teraz cieszy się uznaniem wśród wiodących światowych profesjonalistów w dziedzinie esportu. Mysz PRO X SUPERLIGHT została przetestowana w boju i odegrała kluczową rolę w wygraniu przez ASTRALIS finału 12 sezonu ESL PRO League, a korzystający z niej gracze G2 Esports wygrali Mistrzostwa Europy League of Legends 2020.

Aby sprostać wymaganiom graczy i zawodowców, nowa PRO X SUPERLIGHT została przeprojektowana tak, aby zaoferować niesamowitą lekkość. Waży mniej niż 63 gramy i jest prawie 25% lżejsza od standardowej myszy bezprzewodowej PRO Wireless.

Ponadto, PRO X SUPERLIGHT jest wyposażona w technologię LIGHTSPEED 2,4 GHz, która umożliwia niezawodne połączenie bezprzewodowe i zapewnia do 70 godzin pracy na baterii. Nowa mysz posiada duże teflonowe ślizgacze, które zapewniają niezrównaną precyzję, szybkość i zwrotność.

Sercem PRO X SUPERLIGHT jest czujnik HERO 25K firmy Logitech G, który działa w rozdzielczości 25,600 DPI. Jest to pierwszy na rynku czujnik myszy, który może dokładnie śledzić ruch na poziomie submikronów – około 1/50 grubości ludzkiego włosa – bez uszczerbku na dokładności oraz bez użycia wygładzania.

Czujnik HERO 25K wykorzystuje inteligentny system zarządzania energią do ciągłego dostosowywania liczby klatek na sekundę w oparciu o ruch myszy, aby zminimalizować zużycie energii. Nawet przy wysokim DPI, HERO jest 10x bardziej wydajny niż poprzednie czujniki Logitech G.

Logitech G PRO X SUPERLIGHT jest dostępna na stronie Logitechg.com w cenie 599 PLN zarówno w wersji czarnej, jak i białej.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Dzień Dziecka w salonach iSpot

Opublikowane przez - 1 czerwca 2016 0
W tym roku, z okazji Dnia Dziecka, Apple zdecydował się dla naszych milusińskich zorganizować warsztaty edukacyjne w największych iSpot’ach w…