Najnowsze akcesoria do gier mobilnych na Xbox

Linia akcesoriów do gier (Designed for Xbox), zaprojektowanych z myślą o urządzeniach przenośnych. Od 15 września granie w Xboxa z każdego miejsca będzie łatwiejsze za sprawą uruchomienia usługi rozgrywek w chmurze, w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

RAZER KISHI

Zwycięzca nagród Best of CES i People’s Choice 2020 – kontroler Razer Kishi Universal Mobile Gaming, przeznaczony do gier na urządzeniach z systemem Android – oferuje funkcjonalną i poręczną konstrukcję, wprowadzając ergonomię do programu Designed for Xbox.

Wersja kontrolera Razer Kishi Designed for Xbox obejmuje 14-dniowe bezpłatne członkostwo próbne w Xbox Game Pass Ultimate. Razer Kishi Universal Mobile Gaming Controller do urządzeń, pracujących pod kontrolą Androida, jest już dostępny na wybranych rynkach w Microsoft Store oraz w selekcjonowanych sklepach za 99,99 USD.

POWERA

W listopadzie, PowerA jako pierwszy partner Designed for Xbox wypuścił na rynek licencjonowane akcesorium do gier mobilnych: The MOGA Mobile Gaming Clip for Xbox Wireless Controllers. Teraz PowerA powróciło z kolejnym akcesorium dla fanów Xbox – kontrolerem MOGA XP5-X Plus Bluetooth. Posiada on wbudowaną łączność Bluetooth, odłączany klips do zamontowania smartfonu oraz mapowalne przyciski Advanced Gaming Buttons. Wyposażony został także w zintegrowany Power Bank o pojemności 3000 mAh, który może być używany do ładowania urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Android. Przedsprzedaż The PowerA MOGA XP5-X Plus Bluetooth Controller for Mobile and cloud gaming rozpocznie się 15 września w sklepie Microsoft Store i innych wybranych sklepach na całym świecie w cenie 69,99 USD.

PowerA będzie miał jeszcze więcej do zaoferowania, ponieważ intensywnie pracuje nad kontrolerem MOGA XP7-X Plus Bluetooth Controller for Mobile and Cloud Gaming, który będzie kompatybilny z większością urządzeń mobilnych z systemem Android, a także z PC. MOGA XP7-X Plus oferuje graczom dwie możliwości grania – urządzeniem zamocowanym wewnątrz kontrolera lub skróconą, gdzie umieszcza się je na podstawce. Zintegrowany Qi Power Bank o pojemności 2000 mAh pozwala na bezprzewodowe ładowanie podczas gry, a dwa mapowalne przyciski (Advanced Gaming Buttons) dostarczą przewagę nad konkurencją w podróży. PowerA XP7-X Plus będzie dostępny w wybranych rynkach począwszy od zimy tego roku w cenie 99,99 USD.

Firma dostarczy również graczom mobilnym akcesorium MOGA Mobile Gaming Clip 2. To odświeżony model ich oryginalnego klipsu do MOGA Mobile, który będzie pasował do bezprzewodowych kontrolerów Xbox, w tym Xbox Series X. Przystawka posiada podwójną blokadę przegubów, dzięki czemu gracz może ustawić optymalny kąt widzenia, a także dodać gumowane uchwyty, w celu lepszej ochrony telefonu. Nowy PowerA MOGA Mobile Gaming Clip 2 będzie dostępny na Microsoft Store i innych wybranych sklepach na całym świecie począwszy od zimy 2020 w cenie 14,99 USD.

8BITDO

8BitDo prezentuje SN30 Pro dla urządzeń z systemem Android. Ten kompaktowy kontroler Bluetooth jest kompatybilny z wybranymi urządzeniami z Androidem – smartfonami i tabletami. SN30 Pro wykorzystuje oprogramowanie 8BitDo Precision Software, które pozwala modyfikować mapowanie przycisków, regulować czułość dżojstika i spustu oraz tworzyć własne profile. Kontroler umożliwia również regulację położenia oraz posiada rozszerzalny klips, umożliwiający dopasowanie do różnych modeli smartfonów. Oficjalna sprzedaż 8BitDo SN30 Pro rozpocznie się 21 września na wybranych rynkach. Już dziś jest on dostępny w przedsprzedaży w serwisie Amazon i innych wybranych sklepach na całym świecie w cenie 44,99 USD.

8BitDo wprowadzi także klipy, które będą kompatybilne ze wszystkimi bezprzewodowymi kontrolerami Xbox. Dwuosiowa regulacja pozwoli znaleźć najlepsze ustawienie dla indywidualnego stylu gry, a możliwość rozszerzenia przystawki sprawi, że będzie on pasował do większości smartfonów z systemem Android. Sprzedaż 8BitDo Mobile Gaming Clips for Xbox Controllers rozpocznie się 21 września, a przedsprzedaż dostępna jest w sklepie Amazon w cenie 14,99 USD.

STEELSERIES

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox jest idealnym zestawem słuchawkowym, by ten dźwięk dostarczyć. Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy 4w1 pozwala na płynne przechodzenie pomiędzy grami na Xboksie, a grami mobilnymi przy użyciu kompaktowego złącza USB-C dla urządzeń z systemem Android, gwarantując wysokiej jakości brzmienie niezależnie od miejsca. SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox jest dostępny w sklepie Microsoft Store i innych wybranych sklepach na całym świecie w cenie 99,99 USD.

W miarę jak gry w chmurze stają się częścią Xbox Game Pass Ultimate, zespół Designed for Xbox może pochwalić się szeroką gamą urządzeń dla graczy. Trzymajcie rękę na pulsie. Więcej nowości ujawnimy już niebawem. Warto tu wspomnieć o Nacon, jednym z naszych nowych partnerów Designed for Xbox, który opracowuje własne akcesoria mobilne.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

TIDAL w Plusie

Opublikowane przez - 19 lutego 2020 0
Oferta serwisu muzycznego TIDAL jest już dostępna dla wszystkich abonentów sieci Plus. Teraz mogą go zamówić klienci wszystkich rodzajów usług…