Najwyższa jakość nagrań za dnia i w nocy – Mio MiVue C580

Nowoczesne technologie ciągle zaskakują nas szybkością z jaką postępują. Smartfony potrafią nagrywać obraz o doskonałej jakości, w związku czym prawie każdy z nas posiada w swojej kieszeni małą, przenośną kamerę o wielkiej mocy. Nie inaczej jest w przypadku innych urządzeń rejestrujących, np. wideorejestratorów. One również dzięki najnowszym zdobyczom technologii mogą dostarczyć nam nagrań najwyższej jakości. Jedną z takich kamer samochodowych jest nowe Mio MiVue C580.

Najwyższa jakość nagrań dla twojego bezpieczeństwa

Wideorejestrator Mio MiVue C580 to młodszy brat znanego i cenionego wśród kierowców Mio MiVue C570. Nowa kamera charakteryzuje się doskonałą jakością nagrywanego obrazu nawet przy minimalnej ilości światła. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości sensorowi optycznemu Sony STARVIS CMOS, który zapewnia doskonały kontrast oraz bardzo jasną i bogatą kolorystykę, nawet przy słabym oświetleniu. Jak wiadomo, w przypadku wideorejestratorów to właśnie wysoka jakość nagrań ma kluczowe znaczenie zwłaszcza, gdy chcesz przekazać nagranie ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

Dzięki zastosowaniu w Mio MiVue C580 funkcji HDR (High Dynamic Range), kamera automatycznie rejestruje wiele klatek z różnymi wartościami ekspozycji, a następnie łączy te klatki, tworząc pojedynczy obraz, który następnie jest zoptymalizowany jako jaśniejszy i czytelniejszy z mniejszą ilością szumów. Efekt? Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne.

Przejazd wolny od mandatów

W czasach inflacji i ciągłych wzrostów kar za przekroczenie prędkości, każdemu kierowcy zależy na tym, żeby unikać mandatów. W związku z tym warto wyposażyć swoje auto w nowe Mio MiVue C580, które posiada bardzo przydatną funkcję ostrzegania przed odcinkowym pomiarem prędkości. Kamera pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru. Wskazuje również ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o średniej prędkości na mierzonym odcinku. Ta sprytna funkcja może w znaczący sposób ochronić nasz domowy budżet przed uszczupleniem.

Dodatkowo Mio MiVue C580 dzięki wbudowanego GPS wysyła ostrzeżenia o  najbliższych fotoradarach. Jest to możliwe dzięki opatentowanej funkcji Mio Smart Alert. Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o dużych prędkościach, kierowca będzie zawsze wiedział, jak szybko może jechać.

Bezpiecznie parkowanie

Posiadając Mio MiVue C580, nie musisz obawiać się zostawiania swojego samochodu na parkingu przez wiele godzin. Dzięki trybowi parkingowemu podtrzymywanemu w stanie gotowości przez wewnętrzną baterię, wideorejestrator automatycznie rozpocznie nagrywanie, gdy tylko wykryje drgania lub ruch. Przy zastosowaniu stałego zasilania Mio SmartBox III, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym nawet do 36 godzin.

Kamera samochodowa Mio MiVue C580 jest dostępna w sprzedaży w cenie 549 zł.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Allegro również wspiera WOŚP

Opublikowane przez - 11 stycznia 2015 0
Również Allegro włączyło się aktywnie w pomoc w ramach 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Portal aukcyjny zachęca do tego,…

Huawei prezentuje procesor Kirin 960

Opublikowane przez - 19 października 2016 0
Huawei oficjalnie zaprezentowało swój najnowszy procesor Kirin 960, który w przyszłości ma napędzać wszystkie flagowce chińskiego producenta. Kirin 960 będzie…