Nakładka GoBoard Gokart – wysoki komfort podróżowania

MobilityNewsAutor:

Moda na dwukołowe elektryczne deski sprawiła, że producenci prześcigają się w oferowaniu klientom dodatkowych akcesoriów, które zwiększą funkcjonalność tych pojazdów i tym samym komfort podróżowania. Marka GoBoard wprowadza właśnie do oferty dwa modele nakładek Gokart – Standard i Comfort, dedykowane do GoBoard’ów z kołami 6.5, 8 i 10 cali.

Gokard_Standard_blue

Zeszłoroczne wakacje pokazały, że elektryczne deski były chętnie użytkowanymi przez różne grupy wiekowe pojazdami w trakcie wypoczynku w nadmorskich kurortach oraz wszędzie tam, gdzie ładna pogoda i płaska nawierzchnia umożliwiały korzystanie z nich. Wsłuchaliśmy się uważnie w głosy części klientów, którzy pionową postawę w trakcie jazdy chętnie zamieniliby na pozycję siedzącą. Z myślą o tych właśnie użytkownikach powstały dwa rodzaje nakładek Gokart na deski GoBoard” – wyjaśnia Dariusz Rylski, Business Development Manager w firmie Nelro Data SA, która jest właścicielem marki GoBoard.

Gokart Standard i Comfort po przymocowaniu do deski elektrycznej GoBoard umożliwiają osobie o wadze do 120 kg swobodne, dwukierunkowe podróżowanie w pozycji siedzącej. Modele różnią się szerokością siedziska oraz wysokością oparcia i pozwalają użytkownikowi wygodnie oprzeć nogi i ręce na dedykowanych uchwytach, przy pomocy których wyznacza się kierunek jazdy. W modelach z linii Comfort zamontowano dodatkowe amortyzatory niwelujące drgania występujące podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

Nakładki Gokart dostępne są w kolorze czerwonym, czarnym i niebieskim w cenach od 449 do 499 zł u wyłącznego dystrybutora i właściciela marki www.go-board.pl.

Gokard_Comfort_red

źródło: informacja prasowa

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Navitel Navigator na 60 dni za darmo

Opublikowane przez - 2 grudnia 2015 0
Navitel Poland oferuje aż 60-dniowy, darmowy okres próbny działania aplikacji Navitel Navigator w pełnej funkcjonalności. W pierwszej kolejności promocją objęte…