NaviTag – nowa usługa lokalizacji obiektów

MobilityNewsAutor:

Navitel NaviTag

NavitelPoland prezentuje nową aplikację NaviTag, służącą do namierzania obiektów na mapie. Aplikacja jest całkowicie darmowa. Użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android mogą ją pobrać ze sklepu Google Play.

Aplikacja po zainstalowaniu na urządzeniu przenośnym opartym na systemie Android pozwala precyzyjnie lokalizować obiekty widoczne na mapie. Oprogramowanie może mieć wiele zastosowań, od prywatnych po biznesowe. Przykładowo zatroskani rodzice mogą ustalić położenie swoich pociech, a pracodawcy mieć podgląd pracowników w terenie. Aplikacja ułatwia też pracę opiekunom osób starszych czy niesamodzielnych, które wymagają stałego nadzoru.

Ustawienia aplikacji umożliwiają namierzanie obiektów z dużą precyzją. Czytelne menu, znany z poprzednich produktów NAVITEL interfejs oraz łatwość i intuicyjność obsługi to zalety nowego oprogramowania.

źródło: Navitel

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Halloween zmierza do Overwatch

Opublikowane przez - 4 października 2017 0
Blizzard nie byłby sobą gdyby nie wykorzystał zbliżającego się święta Halloween do urozmaicenia swoich produkcji. Producent oficjalnie potwierdził event Halloween…