NAVITEL MR250 – testujemy lusterko samochodowe 3w1

NAVITEL MR250 to niesamowite urządzenie dla kierowców-gadżeciarzy. Łączy w sobie funkcje wideorejestratora, lusterka wstecznego oraz kamery cofania. NAVITEL MR250 nagrywa materiał wideo w jakości Full HD, z szybkością 30 klatek na sekundę. 5-calowy wyświetlacz został wykonany w technologii IPS. Urządzenie montowane jest jako nakładka na fabrycznie zainstalowane lusterko w samochodzie. Do zestawu producent dołączył kamerę cofania, którą można podłączyć przy użyciu kabla AV/IN. Technologia podwójnego zapisu umożliwia nagrywanie zarówno z przodu, jak i tyłu pojazdu. Zobaczmy, czy NAVITEL MR250  daje radę!

There are 2 comments

  1. Avatar

    Może i niesamowite, ale co powiecie na to, że to rosyjskie lusterko po prostu potrafi się przełączyć w tryb braku nagrywania, albo w ogóle wyłaczyć? Może tylko mój model tak ma, ale wiecej bym nie kupił.

    Reply
  2. Avatar

    Też nie mam pozytywnego oddźwięku na temat tego rejestratora. Sam pomysł niezły, ale wykonanie, widać że średnie. Mocowanie do lusterka nie podlega regulacjom, a kabel do tylnej kamery znów zbyt krótki. Można lepsze za te 300-400 zł kupić.

    Reply

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TechnikaliaTV

TechnikaliaTV

Kanał TechnikaliaTV funkcjonuje w Internecie od połowy 2013 roku i zyskał już wielu stałych widzów. Nasi doświadczeni dziennikarze i rezenzenci branży IT, Telcom oraz pozostałej elektroniki użytkowej prezentują najnowsze rozwiązania technologiczne, najciekawsze premiery, porównania sprzętu. Wystawiają własną, opiniotwórczą recenzję, która z pewnością zainteresuje sympatyków nowych technologii oraz pomoże w podjęciu decyzji przez zakupem nowego sprzętu.

Powiązane

Navitel Navigator na 60 dni za darmo

Opublikowane przez - 2 grudnia 2015 0
Navitel Poland oferuje aż 60-dniowy, darmowy okres próbny działania aplikacji Navitel Navigator w pełnej funkcjonalności. W pierwszej kolejności promocją objęte…