NAVITEL na targach mobilnych technologii

135 0

Navitel MRD_2014

NAVITEL będzie reprezentował sektor nawigacyjny podczas targów mobilnych technologii Mobility Reseller Days 2015, które w swojej nowej formule zagoszczą w Warszawskim Centrum EXPO XXI  7-8 października.

– W pełni zgadzam się z wizją organizatora i pomysłodawcy wydarzenia Mobility Reseller Days Tomaszem Cieślakiem, który zauważył, że to właśnie relacje budowane podczas bezpośrednich spotkań są w biznesie najważniejsze. Dlatego też zdecydowaliśmy się wziąć udział w targach mobilnych technologii, licząc na poszerzenie grona klientów i partnerów . Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko, na którym zaprezentujemy nowości produktowe. Na stoisku pojawi się Zbigniew Urbański, będący twarzą marki. Dla odwiedzających zorganizujemy ciekawe konkursy – podsumowuje Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.

Navitel mrd2014

 

Formuła wydarzenia, obok tradycyjnej ekspozycji produktów i usług na stoiskach firm, zakłada uczestnictwo w wykładach prowadzonych przez branżowych ekspertów oraz w mniej formalnym wydaniu, w specjalnie przygotowanej Strefie Biznes, gdzie można będzie nawiązać, a może nawet sfinalizować wspólne interesy.

 

Co zobaczymy na stoisku marki NAVITEL? Na pewno vouchery aktywujące mapą Polski i Europy w aplikacji Navitel Navigator, a także debiutujące pod własną marką na polskim rynku urządzenia nawigacyjne PND. Firma jest też dostawcą profesjonalnego systemu monitoringu flotowego Navitel.Monitoring, dedykowanego do przedsiębiorstw i instytucji dysponujących flotą aut.

 

Potencjał Mobility Reseller Days po raz kolejny dostrzegły takie instytucje jak: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Ministerstwo Gospodarki, Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

źródło: Navitel

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *