Navitel Navigator na flagowcu Samsunga

177 0

Navitel Promo_01_PL

Navitel nawiązała współpracę z marką Samsung. Pierwsza odsłona partnerstwa dotyczy akcji prezentowej Galaxy Gifts, w której skład wchodzi aplikacja Navitel Navigator. Każdy kto w okresie 16.10.2015 – 16.02.2016 zainstaluje na swoim Samsungu Galaxy Note 5 aplikację Navitel Navigator otrzyma bezpłatnie roczną licencję na mapy Rosji, Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy, Armenii i Gruzji.

– Miarą sukcesu każdej firmy jest jej potencjał w zakresie współpracy z globalnymi liderami branży. Samsung jest potęgą sprzedażową, marketingową oraz technologicznym innowatorem, dlatego możliwość współpracy z tą marką na zasadach partnerskich cieszy nas podwójnie – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać darmowe mapy Rosji, Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy, Armenii i Gruzji w aplikacji Navitel Navigator? W okresie od 16 października bieżącego roku do 16 lutego roku 2016 należy pobrać na swojego Samsunga Galaxy Note 5 aplikację Navitel Navigator ze sklepu Google Play, aby przez 12 miesięcy cieszyć się bezpłatną licencją na mapy tych sześciu państw. Aplikacja NAVITEL została włączona do pakietu Galaxy Gifts jako prezent dla użytkowników najnowszego flagowca Samsunga.

 

A co oferuje użytkownikom Samsunga aplikacja Navitel Navigator?  Przede wszystkim działa w trybie offline, co znacznie ułatwia podróżowanie za granicą. Mechanizm aplikacji zintegrowano z serwisem pogodowym, tak aby kierowca mógł sprawdzać pogodę na zaplanowanej trasie. Dodatkowo może on zarezerwować pokój w hotelu korzystając z dostępnego w menu aplikacji portalu Booking.com. Użytkownikom z pewnością przypadnie do gustu czytelny interfejs programu nawigacyjnego oraz jego płynne działanie. Informacje o korkach, zdarzeniach drogowych i wbudowany komunikator umożliwiający porozumiewanie się i wzajemne powiadamianie o sytuacji na drodze – to kolejne istotne funkcje aplikacji.

źródło: Navitel

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *