NAVITEL uruchamia nowoczesne międzynarodowe centrum wsparcia technicznego

MobilityNewsAutor:

Zazwyczaj drobny problem z uruchomieniem nowego urządzenia skłania ludzi do zgłaszania reklamacji. Często w takich przypadkach nie jest to wina produktu, ale na przykład niedokładnego przeczytania instrukcji i aby wszystko działało wystarczy zresetować urządzenie. Firma NAVITEL decyduje się na uruchomienie międzynarodowego centrum wsparcia technicznego, które będzie dostępne dla klientów 5 dni w tygodniu.

Wsparcie techniczne NAVITEL

Zanim klient podejmie decyzję o tym, że zgłasza reklamację, może skonsultować się z wykwalifikowaną kadrą firmy NAVITEL, aby przedstawić swoje uwagi. Często urządzenia trafiają do serwisanta nie dlatego, że są zepsute, ale dlatego, że po prostu nie zostały odpowiednio uruchomione czy zaktualizowane. Każdy klient może wysłać mail na adres: support@navitel-poland.pl lub skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 786-198-050 i uzyskać fachową poradę specjalistów. Nowy filar firmy to wykwalifikowana kadra techników, którzy korzystają z najnowocześniejszych urządzeń na świecie.

“Dlaczego nie da się nawiązać połączenia z satelitami? Jak zaktualizować nawigację? Jak sformatować kartę SD? Między innymi na takie pytania odpowiadamy naszym klientom. Często jest tak, że problem z uruchomieniem sprzętu nie wynika z wad produktu, ale z niedoczytania instrukcji obsługi. A okazuje się, że wystarczy zresetować sprzęt lub skopiować plik do odpowiedniego folderu w urządzeniu” – tłumaczy Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE. “Zachęcamy klientów do kontaktu z naszym nowoczesnym centrum wsparcia technicznego, które współpracuje bezpośrednio z działem kartograficzno-informatycznym w Europie i na świecie, liczącym ponad 300 osób. Zapewniamy, że dzięki pomocy specjalistów, każdy z użytkowników urządzeń NAVITEL uzyska pomoc. Warto dodać, że nasze produkty posiadają wadliwość na poziomie zaledwie 0,1%.”

Już teraz w zakładce: http://navitel-poland.pl/pl/support można znaleźć odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, m.in. na temat instalacji nawigacji, rejestracji licencji oraz aktualizacji map.

źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Qualcomm przedstawia Snapdragon 835

Opublikowane przez - 17 listopada 2016 0
O tym, że amerykański producent pracuje nad kolejnym flagowym procesorem nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Qualcomm właśnie przedstawił procesor Snapdragon…