Navitel współpracuje z LG

181 0

Navitel Smartfony_LG

 

 

NAVITEL Poland wraz z firmą LG Electronics przygotowała specjalną promocję dla klientów sieci RTV Euro AGD, którzy kupując jeden z pięciu wytypowanych do tej akcji inteligentnych telefonów koreańskiego producenta, otrzymają gratisowo licencję na mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator.

 

 

 

– Klienci uwielbiają promocje organizowane przez duże sieci sklepów, ponieważ mogą w ten sposób wejść w posiadanie ciekawego urządzenia wraz z wartością dodaną, jaką w tym przypadku jest  mapa Polski w naszej aplikacji nawigacyjnej. To dobry moment, gdyż zbliża się sezon wakacyjnych wyjazdów. Nabycie markowego smartfona wraz z  licencją na mapę działającą offline i dożywotnio aktualizowaną to prawdziwa okazja. To jednak nie jedyny motyw długofalowej współpracy z LG, gdyż promocji będzie więcej  – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.

Navitel Smartfony_LG (1)

W czerwcu na półkach sklepów sieci RTV Euro AGD pojawią się smartfony LG objęte promocją. Będą to: LG Magna, LG Spirit, LG Spirit 4G LTE, LG Leon oraz LG Leon 4G LTE. Kod aktywujący mapę Polski przypisany jest do urządzenia, dlatego wystarczy uruchomić aplikację i pobrać mapę, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością programu nawigacyjnego. A jakie funkcje poza precyzyjnym wytyczaniem trasy oferuje Navitel Navigator? Do dyspozycji użytkownika oddano między innymi serwis pogodowy, informacje o korkach, możliwość wzajemnego ostrzegania się o zdarzeniach drogowych przez wbudowany komunikator, a także opcję rezerwacji noclegu na Booking.com wprost z menu aplikacji. Jednym z głosów preinstalowanych w opcjach programu jest głos Zbigniewa Urbańskiego, który precyzyjnie poprowadzi kierowcę do celu podróży.

źródło: Navitel

Related Post

Blackview E7 zapowiedziany

Posted by - 24 sierpnia 2016 0
Do portfolio marki Blackview trafia właśnie Blackview E7, budżetowy smartfon o ładnym designie. Blackview E7 posiada 5,5-calowy wyświetlacz (pokryty szkłem…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *