Nawigacja Navitel E500 za 299 zł

MobilityNewsAutor:

Navitel E500-1

NAVITEL Poland wprowadza na rynek urządzenie nawigacyjne PND NAVITEL E500, charakteryzujące się 5-calowym wyświetlaczem, 16GB wbudowanej pamięci oraz autorskimi mapami Europy, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu i Białorusi. Cena nawigacji wraz z pakietem dożywotnio aktualizowanych map to jedyne 299 zł.

– Jesteśmy firmą nawigacyjną z 10-letnią tradycją na globalnym rynku. W Polsce oferujemy systemy monitoringu flotowego, aplikację nawigacyjną na smartfony i tablety, a chcąc mieć pełne portfolio produktowe włączyliśmy do niego także nawigację PND NAVITEL E500. Przygotowane analizy sprzedażowe utwierdzają nas w przekonaniu, że segment urządzeń nawigacyjnych jest stabilny z tendencją wzrostową, głównie dzięki osobom, które nie wyobrażają sobie jazdy samochodem bez dedykowanej nawigacji PND – tłumaczy Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

Navitel-E500-3

NAVITEL E500 to kompaktowa, 5-calowa nawigacja TFT prezentująca rozdzielczość 480×272 pikseli. Urządzenie oferuje 16GB wbudowanej pamięci oraz slot rozszerzeń na karty SD do 32GB. Systemem obsługującym model E500 jest Windows CE w wersji 6.0. Cena urządzenia została ustalona na 299 zł, co sprawia, że NAVITEL E500 będzie mocnym konkurentem dla obecnych już w tym segmencie producentów oferujących znacznie droższe rozwiązania – Korzystną dla użytkownika końcowego politykę cenową umożliwia nam fakt, iż nie musimy kupować map od zewnętrznych dostawców. Bonusem dla klientów są też częste i bezpłatne aktualizacje map, nad którymi pracuje nasz wyspecjalizowany dział GEO-analityczny – dodaje Tobiasz Jankowski.

 

NAVITEL E500 debiutuje na polskim rynku tuż przed Świętami, dzięki czemu osoby poszukujące niedrogiej i sprawnie działającej nawigacji będą mogły zaopatrzyć się przed wyruszeniem w podróż do rodziny, a może nawet zakupić egzemplarz w formie świątecznego prezentu.

Głównym dystrybutorem nawigacji NAVITEL E500 w Polsce, ale też docelowo w regionie CIS, została KOMSA Polska.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane