Nawigacja VORDON GPS AV-IN: 7-calowy ekran, kamera cofania, odblokowany Windows CE 6.0, transmiter FM…

Dziś wielu kierowców używa do nawigowania swoich smartfonów i aplikacji z mapami, jednak są też tacy, którzy poszukują sprawdzonych, klasycznych rozwiązań. VORDON GPS AV-IN to właśnie coś dla nich: samodzielna nawigacja z dotykowym ekranem 7 cali, możliwością podłączenia kamery cofania, transmiterem FM, a do tego odblokowanym systemem Windows CE 6.0, który pozwala zainstalować dodatkowe mapy i programy.

Czy używanie klasycznych nawigacji z Windows CE ma dzisiaj, w czasach wszędobylskich smartfonów, jeszcze sens? Kto dużo podróżuje, wie, że rozbudowana nawigacja, która na stałe trzyma się w samochodzie, to wciąż świetne rozwiązanie. Zwłaszcza gdy można do niej, dzięki złączu AV-IN, podłączyć kamerę cofania. Gdy kierowca zmieni bieg na wsteczny, wyświetlacz automatycznie zmieni się w podgląd kamery cofania. Producent proponuje tu dwa własne modele kamer do wyboru: 8IRPL lub 4SMDP.

Kierowcy wraz z urządzeniem VORDON GPS AV-IN dostają darmową i dokładną mapę 42 krajów Europy z dożywotnimi aktualizacjami. Nawigacja na bieżąco wyznacza optymalną trasę, a w najtrudniejszych miejscach wspomaga kierowcę wskazówkami. Oprócz tego ostrzega o stałych fotoradarach, ma też bogatą bazę punktów użyteczności publicznej.

Mapy zainstalowane w nawigacji VORDON GPS AV-IN można zastąpić innymi, wgrywając własne, ulubione systemy nawigacyjne. W pełni odblokowany system Windows CE 6.0 daje użytkownikowi dużą swobodę instalacji dodatkowych programów. VORDON GPS AV-IN pełni także funkcję tabletu – w menu urządzenia znalazł się odtwarzacz muzyki, odtwarzacz wideo, przeglądarka zdjęć, czytnik e-booków, a nawet kilka gier.

VORDON GPS AV-IN wyposażony został w procesor o taktowaniu 800 MHz, który wspiera 128 MB pamięci RAM. Dodatkowe mapy i aplikacje można zainstalować w wewnętrznej pamięci ROM o wielkości 8 GB lub na karcie microSD. Przydatną funkcją urządzenia VORDON GPS AV-IN jest transmiter FM, który za pomocą fal radiowych pozwala nadawać muzykę z własnych plików muzycznych i odtwarzać ją w samochodowym systemie audio. Nawigacja wyposażona jest także w złącze Bluetooth, które pozwala bezprzewodowo łączyć się z samochodowym systemem audio lub przenośnymi akcesoriami.

Nawigacje VORDON GPS AV-IN z 7-calowym wyświetlaczem jest dostępna w sklepach Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Komputronik.pl oraz VORDON.pl w cenie 329 zł.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nokia powraca! Poznajcie Nokia 6

Opublikowane przez - 9 stycznia 2017 0
Oficjalnie możemy już mówić o powrocie legendarnego fińskiego producenta, Nokia przedstawiła właśnie swój pierwszy nowy smartfon – Nokia 6. Obudowa…