nc+ „TV w kieszeni”

Każdy operator chce przyciągnąć klientów na każdy możliwy sposób. Jednym z nich są usługi konwergentne, czyli łączenie kilku usług od jednego dostawcy w zamian za niższy miesięczny rachunek i rabaty. Jedną z nowości pokazało właśnie nc+.

Oferty łączone, albo jak ktoś woli konwergentne, to bardzo istotny element strategii operatorów. Zarówno telekomunikacyjnych mających w ofercie telewizję (także mobilną), jak i telewizyjnych oferujących w pakiecie usługi telekomunikacyjne. Nie inaczej jest w przypadku nc+. Tym razem oferta nosi nazwę „TV w kieszeni”.

Do 3 miesięcy bez abonamentu i dane na zapas

Nowa oferta nc+ to poszerzenie taryfy „nc+ Telefon”. Jest to nowy plan zawierający nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich, a także paczkę danych dostępu do internetu w wysokości 10 GB oraz usługę „TV w kieszeni”. Dzięki niej można oglądać telewizję korzystając z aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl. W efekcie nie przekracza się dostępnego limitu transferu danych. Nowy plan taryfowy dostępny jest w promocji, w ramach której każdy podpisujący nowe umowy na telewizję oraz usługi „nc+ Telefon” i „nc+ Internet” nie zapłaci za abonament do 3 miesięcy.

Kto może skorzystać?

Nowość skierowana jest do abonentów posiadających dowolny pakiet telewizji nc+. Miesięczna opłata za abonament wynosi 39,99 zł. Ale to nie jedyne udogodnienie. Z nowego planu taryfowego można również skorzystać w ramach oferty rodzinnej w cenie 37,99 zł miesięcznie.

Nie jest to zresztą jedyne udogodnienie. Z promocyjnej ceny w ofercie rodzinnej mogą skorzystać użytkownicy, którzy dotąd nie korzystali z usługi „nc+ Telefon” ale zawierają więcej niż jedną umowę na tę usługę. Oferta jest także dostępna dla abonentów korzystających już z usługi „nc+ Telefon”. W ich przypadku ofertą promocyjną zostanie objęta każda nowo zawierana umowa uwzględniająca tę usługę.

Promocje obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

HTC rezygnuje z MWC

Opublikowane przez - 3 lutego 2017 0
Kolejny producent zdecydował się opuścić zbliżające się targi MWC w Barcelonie. Najpierw Xiaomi a teraz HTC poinformowało, że w Barcelonie…