Nelro Data autoryzowanym dystrybutorem Netis Systems w Polsce

MobilityNewsAutor:

nelro-logo-poziom

Od stycznia 2016 roku firma Nelro Data, świadcząca kompleksowe usługi dla sektora B2B, została autoryzowanym dystrybutorem produktów Netis w Polsce. Na mocy podpisanej z Netis Systems umowy dystrybucyjnej portfolio firmy Nelro Data poszerzy się o produkty sieciowe marki Netis, której rozwiązania od lat kojarzone są z wysoką jakością i niezawodnością.

Poszukujemy nowych, dobrze rokujących marek do poszerzenia naszej oferty dystrybucyjnej. Badamy rynek, rozmawiamy z partnerami, chcemy zbudować dla nich jak najlepszą i marżową ofertę. Netis ze swoim portfolio sprawdzonych i cenionych rozwiązań doskonale wpisuję się w naszą długoterminową strategię rozwoju kanału dystrybucyjnego – powiedział Łukasz Pacholski, wiceprezes Nelro Data.

netis logo with slogan

Trzonem oferty Netis w dystrybucji Nelro Daty będą flagowe produkty, takie jak: routery bezprzewodowe i przewodowe, switche niezarządzalne i zarządzalne, karty sieciowe USB i PCI/-E, access pointy oraz elementy monitoringu IP.

źródło: Nelro Data

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Internauci serfują o poranku

Opublikowane przez - 1 stycznia 2015 0
W Sylwestra internauci nie mają czasu na przeglądanie sieci na ekranach komputerów i laptopów. Badania pokazują, że tego dnia ruch…