Nelro Data partnerem w dystrybucji sieciowych rozwiązań mobilnych Huawei

MobilityNewsAutor:

Od lipca 2016 roku w ofercie Grupy Nelro Data SA znalazły się sieciowe produkty mobilne marki Huawei, takie jak przenośne modemy LTE oraz routery stacjonarne działające w technologii 4G. Warszawski broadliner jako partner w dystrybucji zaoferuje korzystną politykę cenową i szeroką dostępność produktów Huawei.

e5573s-320_1

– Mobilne produkty Huawei doskonale uzupełniają portfolio rozwiązań sieciowych dostępnych już w naszej ofercie. Modemy i routery LTE marki Huawei są cenione na rynku za bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, dlatego jestem przekonany, iż ta powszechna opinia przełoży się na dobry wynik sprzedażowy. Status partnera w dystrybucji takiej globalnej potęgi jak Huawei to kolejny dowód na coraz silniejszą pozycję Grupy Nelro Data wśród dystrybutorów IT na naszym rynku. Obserwujemy rosnące zainteresowanie producentów naszym modelem biznesowym i dla wielu firm poszukujących solidnego partnera jesteśmy pierwszym wyborem  – mówi Robert Kulasiński, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Dystrybucji w Grupie Nelro Data SA.

W ofercie Nelro Data pojawiły się dwa przenośne urządzenia LTE – modem Huawei E3372h-153 oraz router E5573s-320. Portfolio uzupełnia stacjonarny router o oznaczeniu handlowym B315s-22. Wszystkie nowe produkty Huawei są już od lipca dostępne za pośrednictwem struktur sprzedażowych Nelro Data SA. Firma zapowiada kolejne poszerzenie gamy oferowanych rozwiązań sieciowych, gdyż ta klasa produktów stanowi trzon przychodów Grupy i ważny element strategii rozwoju.

Źródło: Nelro Data

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane