Netia i Play ponownie razem

143 0

Netia

Netia zawarła z Play nową umowę o współpracy, dzięki której spółki z Grupy Netia będą świadczyć szerszy zakres usług mobilnych. Część nowych produktów już od pewnego czasu jest z powodzeniem sprzedawana w ramach testów komercyjnych obecnym Klientom i już niebawem (na początku II kw.) znajdzie się w standardowej ofercie Grupy Netia dla nowych Abonentów.

 

Pierwsza z nich to – dostępna w ramach akcji utrzymaniowych abonentów samodzielnej usługi telefonii stacjonarnej WLR – usługa Telefon Domowy (odpowiednik usługi Play Formuła Stacjonarna). W Netii ceny tej usługi, dostarczanej z telefonem, zaczynają się od 19,90 zł. Kolejna oferta to mobilne taryfy głosowe SIM Only 9,90 zł miesięcznie. Dzięki nowej umowie z Netia wprowadzi też swoją ofertę szybkiego dostępu do internetu o atrakcyjne taryfy LTE.

Na przełomie III i IV kw. br. Netia zaprezentuje również gamę rozwiązań konwergentnych i rozwiązań pakietowych, łączących różnego typu usługi dostępowe, data center i usługi w chmurze dla firm różniej wielkości, a także pakiety nowe taryfy mobilnego dostępu do internetu.

źródło: Netia

Related Post

ZTE Blade V6 w Play

Posted by - 5 lutego 2016 0
Play wprowadziło do oferty smartfona ZTE Blade V6 Model posiada przycisk wstecz i multitaskingu, do którego można przypisać funkcje, jakie…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *