NFON prezentuje Cloudya Meet & Share z funkcją wideokonferencji

NFON, europejski dostawca głosowej komunikacji biznesowej w chmurze, prezentuje rozwiązanie Cloudya Meet & Share z funkcją wideokonferencji. Tym samym wzbogaca swoją dotychczasową infrastrukturę o nowy wymiar. “W licznych przypadkach firmy korzystają z wielu platform pochodzących od kilku dostawców, zależnie od różnych swoich potrzeb komunikacyjnych. Mnożenie kanałów komunikacji prowadzi wtedy do zakłóceń i niepotrzebnie zwiększa obciążenie pracami takimi jak obsługa, konserwacja czy nawet fakturowanie”, wyjaśnia Jan-Peter Koopmann, dyrektor ds. technologii w NFON AG. “Teraz, dzięki rozszerzeniu funkcji Cloudya europejskie firmy mogą pozyskać wszystkie potrzebne im kanały komunikacji od jednego dostawcy”.

Wiele korzyści z jednego źródła

Cloudya Meet & Share sprawia, że Cloudya staje się jeszcze bardziej wydajną i uniwersalną platformą. Klienci mogą teraz łatwo rozpocząć rozmowy wideo, wygodnie zaplanować nadchodzące spotkania i prowadzić je w formie wideo – robiąc to wszystko bardzo efektywnie. Linki do spotkań mogą być współdzielone, a jednocześnie może być prowadzone połączenie telefoniczne. Wideokonferencje zyskują interaktywność np. dzięki funkcjom podnoszenia rąk dla zasygnalizowania chęci odpowiedzi na pytanie, istnieje też możliwość wyciszania poszczególnych uczestników, a także współdzielenia ekranu.

Cloudya Meet & Share to kamień milowy dla kompleksowej i bezproblemowej komunikacji biznesowej. Z rozszerzonym zestawem funkcji spełniamy wszystkie wymagania nowoczesnej, bezpośredniej komunikacji: europejskie firmy mają teraz telefonię i wideokonferencje od jednego dostawcy, na jednej platformie. – powiedział Stefan Walcz, wiceprezes ds. produktów w NFON AG.

Cyfryzacja made in Germany

W czasach pandemii i rosnącego znaczenia mobilności w środowisku pracy, Cloudya Meet & Share oferuje wysoki poziom elastyczności, produktywności i wydajności pracy, niezależnie od lokalizacji.

Cloudya to część oferty NFON, która może znacznie przyspieszyć debatę na temat cyfryzacji i jej postępów. Dla firm każdej wielkości i z dowolnej branży mamy teraz całe portfolio różnorodnych produktów – made in Germany. Oferując Cloudya, udostępniamy łatwe w użyciu rozwiązanie o sprawdzonej niezawodności, stworzone z myślą o zmieniającym się rynku pracy i nowych potrzebach firm. – powiedział Jan-Peter Koopmann.

Zakończenie prac nad Cloudya Meet & Share z funkcją wideokonferencji jest planowane na IV kwartał 2021 r.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

3 nowe smartfony w Play

Opublikowane przez - 21 sierpnia 2015 0
Play wprowadził do oferty 3 nowe smartfony. Są to: Microsoft Lumia 640 XL Dual SIM Sony Xperia Z3+ LG Magna  …