Niezwykły Samsung Galaxy Fold od rosyjskiej firmy Caviar, cały w złocie

Roman PakotaAutor:
Czy słyszeliście o firmie Caviar, która tworzy m.in. luksusowe złote telefony? Ta rosyjska marka właśnie ogłosiła swój najnowszy projekt – Samsung Galaxy Fold. Jest on poświęcony serialowi telewizyjnemu “Gra o tron” oraz niepublikowanej powieści „The winds of winter” autorstwa George’a R.R. Martina.

 

 

Jak to zwykle bywa w przypadku produktów Caviaru, widzimy tu ogromną ilość złotych ornamentów. Oba zewnętrzne panele Galaxy Fold są bardzo bogato zdobione, nawiązując do historii sagi „A Song of Ice and Fire”, która przerodziła się w serię HBO, która w zeszłym tygodniu dobiegła końca.

 

 

Według informacji prasowej „sprzedaż rozpocznie się wraz z udostępnieniem oficjalnej serii Samsung Fold”.

Caviar oferuje również kolejne dwa projekty Galaxy Fold, choć już nie tak zdobne: wersja Carbon i Leather, czyli skórzana. Obydwie również ozdobione złotymi elementami, choć w porównaniu z pierwszą wspomnianą wersją, wyglądają dosyć skromnie.

Cena Samsunga Galaxy Fold z serii “Gry o tron” wynosi 499 000 rubli w Rosji, co odpowiada kwocie 7700 dolarów. Odbiorcom z innych krajów Caviar oferuje ten model w jeszcze wyższej cenie 8180 dolarów! To czterokrotnie więcej niż oryginalna cena 1980 dolarów. Patrząc jednak na inne produkty oferowane przez firmę Caviar, ta kwota przestaje dziwić…

 

Źródło zdjęć: caviar.global

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane