Nintendo Labo w akcji – zaprezentowano nowe materiały

W zeszłym miesiącu Nintendo zaprezentowało zestawy Labo – unikalne połączenie kartonowych zabawek z grami przeznaczonymi na Switcha. Japoński producent postanowił przybliżyć nam swój produkt w materiale wideo prezentującym rozgrywkę z Nintendo Labo.

Nintendo Labo to nowy sposób rozgrywki na hybrydowej konsoli japońskiego producenta. W wybranych zestawach znajdziemy specjalne kartony, które w połączeniu z grami pozwolą nam przekształcić Nintendo Switch w nietuzinkowe kontrolery jak np. mini pianino, wędkę, kierownicę motocyklu, a nawet zbroję robota. Jeśli jesteście ciekawi jak to wygląda w ruchu to Nintendo przygotowało dla nas film.

Nintendo Labo zadebiutuje na rynku 27 kwietnia, w Polsce dwa podstawowe zestawy, a więc: Variety Kit i Robot Kit wyceniono na około 300 złotych każdy.

Więcej o Nintendo Switch i Nintendo Labo możecie przeczytać tutaj.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

25 tys. procent normy Spyrosoftu

Opublikowane przez - 28 lutego 2020 0
Akcje spółki Spyrosoft, wrocławskiego dostawcy oprogramowania, zadebiutowały dziś na parkiecie NewConnect. Do obrotu wprowadzonych zostało 150 tys. akcji z serii…