premiera nintendo switch online

Nintendo sprzedało już 7,6 miliona konsol Switch

Nintendo ma kolejne powody do radości, japoński producent poinformował, że ich najnowsza konsola – Switch sprzedała się już w 7,63 milionach egzemplarzy na całym świecie.

W wyniku tak dobrej sprzedaży włodarze Nintendo zdecydowali się podwyższyć prognozy sprzedażowe na ten rok. Teraz oczekują, że do końca pierwszego roku życia konsoli (marzec 2017 – marzec 2018) uda im się sprzedać co najmniej 14 milionów egzemplarzy Nintendo Switch.

Co ciekawe sukces konsoli mógłby być jeszcze większy gdyby nie ciągłe problemy z dostępnością konsoli. Okazuje się bowiem, że japoński producent nie do końca wierzył w tak dobrą sprzedaż swojego sprzętu i w dniu premiery rozesłał do sklepów tylko dwa miliony konsol.

Sukces Switch’a nie powinien dziwić, za przemyślaną konstrukcją idą również świetne tytuły jak: The Legend of Zelda: Breath of the Wild czy Super Mario Odyssey. Niebawem dołączy do nich kolejny “gorący” exclusive – Xenoblade Chronicles 2.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

GB za gole w Orange

Opublikowane przez - 16 listopada 2020 0
Orange po przegranym przez Polaków meczu na pocieszenie daje 1 GB. Aby skorzystać należy wysłać SMS-a o treści GRAMYDALEJ pod…

Nokia sprzedała HERE Maps

Opublikowane przez - 3 sierpnia 2015 0
Stało się. Nokia sprzedała właśnie jedną ze swoich ikon – czyli popularną aplikację offline’ową HERE Maps. Nowymi nabywcami zostało motoryzacyjne…

Pakiety Wysokich Lotów w Aero2

Opublikowane przez - 17 grudnia 2015 0
Aero2 od 17 grudnia 2015 roku udostępnia w swojej ofercie trzy nowe pakiety. Dotychczasowe portfolio usług komercyjnych zostaje powiększone o…