Nintendo zapowiada New 2DS XL!

MobilityAutor:

Nintendo jest ostatnio w znakomitej formie. Udane wejście na rynek smartfonów, świetna premiera Switch i wysoko oceniania Zelda. Przez możliwości Switch zapomniano trochę o przenośnych konsolach japońskiego producenta. Dzisiaj dosyć niespodziewanie producent postanowił nam o nich przypomnieć i to w najlepszy możliwy sposób – prezentując New Nintendo 2DS XL.

New Nintendo 2DS XL
New Nintendo 2DS XL

Jakiś czas temu na rynku pojawiła się konsola 2DS, ale jej specyficzna, płaska konstrukcja i brak niektórych funkcji nie przypadła wszystkim do gustu. Nintendo jednak się nie zniechęciło i przygotowało świetnie wyglądającą konsolę 2DS XL, która jest połączeniem najlepszych cech modeli New 3DS, XL oraz 2DS. Możemy zatem liczyć na najbardziej wydajną i wyposażoną w największe ekrany wersją konsoli.

Konsola nie bez powodu nazywa się 2D, producent aby zmniejszyć cenę urządzenia zdecydował się na usunięcie funkcji 3D. Jak już jesteśmy przy cenie to New Nintendo 2DS XL kosztować będzie niecałe 150 dolarów (około 600 złotych). Jeśli w takiej cenie konsolka trafiłaby również do Polski to z całą pewnością zdecyduję się na zakup. Co wy sądzicie o nowej odsłonie przenośnej konsoli Japończyków? Zainwestujecie w 2DS XL gdy ten już trafi do Polski?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mobility

Mobility

Jako marka istniejemy na rynku od 2001 roku. Swoją obecność podkreślamy przede wszystkim wydawaniem magazynu „Mobility”, który zaledwie po kilku latach został uznany na rynku jako największy i najbardziej popularny miesięcznik o smartfonach i najnowszych technologiach mobilnych.

Powiązane