Nokia 3.1 Plus oficjalnie – ciekawy budżetowiec w dobrej cenie

Trzeba przyznać, że Nokia nie wykazuje się nadmierną fantazją przy wymyślaniu nazw swoich urządzeń. Do portfolio producenta zawitała właśnie budżetowa konstrukcja – Nokia 3.1 Plus.

Nokia 3.1 Plus zaoferuje nam 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD+ (1440 x 720) i proporcjach 18:9, przeciwników wycięcia notch ucieszy fakt, że producent nie zdecydował się na jego implementację. Za wydajną pracę urządzenia odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22. Smartfon dostępny jest dwóch wersjach 2GB/16 GB i 3 GB/32GB.

nokia 3.1 plus

Do naszej dyspozycji oddano również podwójny aparat główny (13 Mpix z f/2.0 + 5 Mpix), pojedynczą kamerkę do selfie o rozdzielczości 8 Mpix oraz czytnik linii papilarnych umieszczony na “pleckach” smartfonu.

Specyfikację Nokii 3.1 Plus uzupełnia akumulator o pojemności 3500 mAh. Całość działa pod kontrolą systemu Android One.

Smartfon zadebiutował na razie wyłącznie na rynku indyjskim, gdzie wyceniono go na równowartość 135 Euro (około 580 złotych).

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane