Nokia Lumia 830 w Orange

MobilityNewsAutor:

Orange Nokia Lumia 830

Do 26 kwietnia w Orange (na wyłączność) można kupić Nokię Lumię 830, która działa w systemie Windows Phone 8.1 w wersji Denim. Smartfon posiada aparat PureView 10 Mpix wyposażony w optyczną stabilizację obrazu połączony z wielokierunkowymi mikrofonami i zaawansowaną opcją redukcji szumów. 

 

Filmy rejestrowane są w rozdzielczości Full HD. Matryca IPS wykonana została w technologii ClearBlack i zabezpieczona przed uszkodzeniem mechanicznym i daje możliwość korzystania z tego modelu w pełnym słońcu. W tym smartfonie  łatwiej zarządzać aktywnymi kaflami na ekranie głównym. Za jego płynną pracę odpowiada czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 procesor 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM.

Lumia 830 ma aluminiową ramę i wymienną tylną obudowę z funkcją bezprzewodowego ładowania. Dostępna jest w kolorze czarnym, w dalszej kolejności bedzie w pomarańczowym, zielonym, białym i czarno-złotym.

źródło: Orange

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

5G z Polski dla Europy

Opublikowane przez - 5 listopada 2020 0
Podczas czwartej edycji Radio Tech Day Ericsson zademonstrował sześć najnowszych rozwiązań jakie powstają w polskim Centrum R&D. Pokazano między innymi…

Keecoo K1 – smartfon dla Pań?

Opublikowane przez - 18 lipca 2016 0
Keecoo to młodziutki producent, który stara się znaleźć swoją niszę, właśnie zaprezentowany smartfon dedykowany jest dla pań. Keecoo K1 dzięki…