Nowa aplikacja AutoMapy do prowadzenia rozmów

AutoMapa udostepniła AutoCB nową aplikację łączącą w sobie cechy radia CB oraz krótkofalówki „walkie-talkie”. Wbrew pozorom nie jest totalną nowością. AutoCB to rozwiązanie, które od kilku miesięcy znają już użytkownicy AutoMapy. Teraz trafiła do wszystkich

Aplikacja pozwala na rozmowę pomiędzy użytkownikami i łączy w sobie najlepsze cechy klasycznego radia CB i krótkofalówki walkie-talkie eliminując jednocześnie ich wady. Np. słaby zasięg oraz bałagan w eterze.

AutoCB umożliwia rozmowę zarówno z osobami znajdującymi się w okolicy, jak i tworzenie prywatnych kanałów pozwalających na komunikację bez względu na odległość, jaka dzieli rozmówców.

Po zminimalizowaniu, AutoCB zamienia się w pływającą ikonę, którą można umieścić na ekranie zgodnie z własnymi preferencjami tak, aby w idealny sposób integrowała się z ulubionymi aplikacjami użytkownika.

Pozwala to w każdym momencie na odpowiedź, rozpoczęcie rozmowy lub zgłoszenie innym użytkownikom patrolu, wypadku czy innego zdarzenia. Aplikacja AutoCB dostępna jest za darmo dla wszystkich użytkowników systemu Android pod adresem www.autocb.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

150 lat istnienia ITU

Opublikowane przez - 15 maja 2015 0
17 maja 1865 r. w Paryżu powstała najstarsza z dzisiejszych agend ONZ i jedna z najstarszych organizacji międzynarodowych na świecie…