Nowa aplikacja od Binga dla małych odkrywców

Długa podróż samochodem czy deszczowe popołudnie nie będzie już powodem do nudy, a jedną z okazji do mobilnej zabawy z Bingiem. Nowa, bezpieczna dla dzieci i wolna od reklam, aplikacja z grami i zabawami dla najmłodszych Bing: Oglądaj, baw się i ucz jest już dostępna do pobrania w AppStore i Google Play.

Bing to bohater edukacyjnego serialu animowanego „Bing”. Ma trzy lata, i jest ciekawym świata maluchem. Lubi uczyć się nowych rzeczy, stara się zrozumieć otaczający go świat, a to, czego doświadcza, odzwierciedla problemy przedszkolaków. Przygody Binga uczą dzieci jak reagować w konkretnych sytuacjach i jak radzić sobie z emocjami. Do tej pory dzieci mogły spotkać go w odcinkach serialu w telewizji i na YouTube. Teraz mogą mieć go zawsze przy sobie w postaci bezpiecznej, zaprojektowanej z myślą o ich rozwoju, aplikacji mobilnej.

Bezpieczne miejsce zabawy dla najmłodszych

W aplikacji Bing: Oglądaj, baw się i ucz można nie tylko obejrzeć aż 78 odcinków serialu, ale też zagrać w gry, ułożyć puzzle czy pokolorować obrazki. Wszystko zaprojektowane z myślą o rozwijaniu dziecięcej kreatywności, wyobraźni i zdolności motorycznych. Można z niej korzystać nie tylko online, ale i offline, dlatego doskonale sprawdzi się w pociągu czy aucie. Aplikacja zawiera wyłącznie treści bezpieczne dla najmłodszych oraz jest wolna od reklam. Intuicyjny interfejs dostosowany jest do potrzeb i możliwości kilkulatków.

Podstawowa, bezpłatna, wersja aplikacji Bing: Oglądaj, baw się i ucz zawiera trzy najpopularniejsze odcinki wybrane przez fanów na profilu Bing na Facebooku oraz bezpłatne gry edukacyjne. W pełnej, płatnej wersji aplikacji (opłata roczna – 21,99 zł lub miesięczna – 8,99 zł) znajduje się ponad 80 filmów i 20 różnorodnych gier o zróżnicowanym poziomie trudności i złożoności. Aplikacja będzie sukcesywnie wzbogacana o nowe treści i rozbudowywana.

There are 1 comments

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Cienki jak MacBook

Opublikowane przez - 9 marca 2015 0
Apple przedstawił nowego MacBooka. To najcieńszy komputer w dotychczasowej ofercie Apple – w najgrubszym miejscu ma nieco ponad 13 milimetrów i waży niecały kilogram…