Nowa generacja iPhone’ów nadchodzi, poznajcie: iPhone 8 i iPhone 8 Plus.

Na wczorajszej konferencji Apple nie mogło zabraknąć nowych iPhone’ów: iPhone’a 8 oraz iPhone’a 8 Plus.

iPhone 8 i iPhone 8 Plus
iPhone 8 i iPhone 8 Plus

Nowa generacja iPhone’ów to także nowy design, producent zdecydował się na pokrycie szkłem zarówno przedniego jak i tylnego panelu. iPhone 8 otrzyma ekran o przekątnej 4,7 cala, natomiast iPhone 8 Plus został wyposażony w 5,5-calowy ekran. W obu modelach znajdziemy nowy sześciordzeniowy procesor Apple A11 Bionic, działający w tandemie z trójrdzeniowym GPU.

iPhone 8 otrzyma 12-megapikselowy aparat główny z f/1.8 i optyczną stabilizacją obrazu. iPhone 8 Plus może już się pochwalić podwójnym aparatem głównym, w którego skład wejdą: 12 Mpix obiektyw podstawowy (f/1.8) i 12 Mpix teleobiektyw (f/2.8). Obydwa modele umożliwią nam nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K przy 60 kl/s, a także w Full HD przy 240 kl/s.

Ceny iPhone’a 8 zaczynają się od 3479 złotych. Za iPhone’a 8 Plus przyjdzie nam zapłacić co najmniej 3979 złotych. Na wybranych rynkach smartfon trafi do sprzedaży 22 września. Przedsprzedaż wystartuje tydzień wcześniej – 15 września.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

HTC Desire 626 w Play

Opublikowane przez - 7 listopada 2015 0
Play wprowadził do oferty smartfon HTC Desire 626 Operator lokuje urządzenie na średniej półce cenowej. Cennik-HTC-Desire-626 źródło: Play