Nowa Nokia pojawi się 11 listopada

43 0
HMD Global miał naprawdę ciężki czas z budową flagowego modelu Nokii. Po tym, jak Nokia 9 PureView nie zrobiła wrażenia na rynku, przeszliśmy przez szereg plotek – o 9.1, potem 9.2, a ostatnio 9.3 PureView, po których pojawiły się plotki o opóźnionej premierze.

Teraz ITHome donosi, że HMD przygotowuje flagowy produkt 5G, który zostanie wprowadzony na rynek w Chinach w dniach 11-11.11. I to nie jest zwykła plotka, pochodzi z cytatu Zhang Yucheng, Product Managera HMD w Chinach.

Nie podano żadnych szczegółów na temat urządzenia i nie możemy też patrzeć na poprzednie przecieki, ponieważ dotyczą one kilkuletnich projektów, które nigdy nie wyszły na jaw. Telefon może nawet nie podążać za schematem nazewnictwa „9.3”.

Teraz chodzi o serię X. Nokia X50 ma przynieść aparat 108 MP i chipset S775. Inne rzekome specyfikacje obejmują optykę Zeiss dla głównego, teleobiektywu i ultraszerokokątnego aparatu, 6,5-calowy wyświetlacz 1440p+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz i baterię 6000 mAh. Brzmi to znacznie potężniej niż wszystko, co HMD ostatnio wypuściło, z pewnością lepiej niż X20 i X10, ale nie do końca flagowiec z najwyższej półki.

Jedna z ostatnich plotek głosi, że telefon Nokia X70 otrzyma niestandardowy czujnik, który jest współprojektowany przez Nokia Technology. Ta możliwość jest ekscytująca i niepokojąca w równym stopniu, widząc, jak radził sobie wysoce niestandardowy aparat PureView w Nokii 9 (Light, producent aparatu, nawet wycofał się z branży telefonicznej). Prawdopodobnie dzielą nas miesiące od jakichkolwiek solidnych informacji na temat rzeczywistych specyfikacji flagowego Nokii.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *