Nowa odsłona kampanii Virgin Mobile "Daj się rozpieścić"

168 0

Virgin Mobile_Daj się rozpieścić 1

Virgin Mobile powraca z nową odsłoną kampanii dotyczącej swojego flagowego produktu – pakietu #BEZLIMITU za 29 zł. Podobnie jak pierwsza część, spot w dalszym ciągu opiera się na motywie rozpieszczania. Sugeruje też przedłużenie promocji, w której pakiet internetowy powiększono z 2GB do 5GB. Jej bohaterką niezmiennie pozostaje symbol dobroci i opiekuńczości – babcia.

Virgin Mobile postanawia przedłużyć ofertę pre-paid do odwołania. Przedłużenie promocji oferującej 5GB szybkiego Internetu w pakiecie #BEZLIMITU za 29 zł, to kolejna okazja, aby zwrócić się do konsumentów z hasłem „Daj się rozpieścić”, które towarzyszyło marce przez całe wakacje. W nowym spocie babcia po raz kolejny pojawia się jako personifikacja motywu rozpieszczania, a także troskliwości i serdeczności. Tym razem bohaterka przygotowała GIGA-ntyczny sernik, dając swoim wnuczkom odrobinę więcej niż się spodziewają. 

Virgin Mobile_Daj się rozpieścić 2

Kontynuacja kampanii „Daj się rozpieścić” obejmuje spoty telewizyjne emitowane na kanałach ogólnopolskich oraz promocję online w postaci reklam wideo, które pojawiać się będą na kluczowych polski portalach ogólnotematycznych i lifestyle’owych.

Kampania ruszyła 7 września, a zaplanowana została na 6 tygodni.

źródło: Virgin Mobile

 

Related Post

Konkurs walentynkowy ZTE

Posted by - 29 stycznia 2024 0
Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich zakochanych. Z tej okazji ZTE ogłasza konkurs. Do wygrania są bezprzewodowe słuchawki ZTE Buds2.…

BlackBerry DTEK50 trafia do Polski!

Posted by - 10 sierpnia 2016 0
BlackBerry DTEK50 czyli najprawdopodobniej najbezpieczniejszy smartfon z Androidem trafia do polskich sklepów. BlackBerry DTEK50 to nie tylko bezpieczeństwo, smartfon został…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *