Nowa odsłona Play360

Czasem trzeba radykalnie zmienić ofertę, ale czasem wystarczy lifting tej, która się dobrze sprzedaje. Tak właśnie uczynił Play z ofertą Play360. Nowość dostępna jest od dziś.

W telegraficznym skrócie – co zmieniono?

Operator wprowadził nowy wariant Play360 MAX za 30 zł miesięcznie. Rozwiązanie skierowane jest to do:

– nabywców droższych telefonów oraz dla tych, którzy często je uszkadzają;

– roczny limit kosztów naprawy to 2400 zł;

– szerszy zakres naprawy w stosunku do podstawowego wariantu Play360: dodatkowa naprawa po zalaniu/zatopieniu w wodzie oraz naprawa pozostałych części telefonu: głośnik, bateria, gniazdo ładowania i gniazdo karty SIM.

Dzięki temu można teraz wybierać między dwoma alternatywnymi wariantami Play360 lub Play360 MAX, które różnią się warunkami usługi naprawy telefonu.

Zmianie uległ również podstawowy wariant Play360 za 20 zł miesięcznie, gdzie podwyższony został roczny limit kosztów napraw z 800 zł do 1000 zł.

Co to daje?

– powiększoną wartość pakietu Play360, gdzie łączna wartość usług to obecnie 99 zł za 20 zł miesięcznie;

– ochronę internetu z kontrolą rodzicielską dostępne na dwa urządzenia;

– nową aplikację w pakiecie – Nickelodeon w Play. To propozycja dla rodzin oferująca dostęp do bajek, gier i seriali z ulubionymi bohaterami dzieci i młodzieży. Aplikacja jest stworzona dla dzieci i przystosowana do ich wieku.

 

O ofercie Play 360 pisaliśmy tutaj

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Huawei Watch 2 debiutuje na MWC

Opublikowane przez - 27 lutego 2017 0
Huawei zaprezentował zegarek Huawei Watch 2. Urządzenie łączy w sobie możliwości smartfona z inteligentnymi aplikacjami smartwacha. Huawei Watch 2 na…